JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 
Úvodní strana  »  Přesuvné stěny  »  RÁMOVÉ STĚNY

RÁMOVÉ STĚNY

Rámové přesuvné skleněné stěny překonají vaše očekávání z pobytu na terase.

Rámové přesuvné stěny jsou vyráběny z hliníkových profilů vyvinutých na základě dlouholetých zkušeností terasových specialistů společnosti Alukov. Systém rámových přesuvných stěn je vhodný pro instalaci do mnoha typů terasových konstrukcí anebo do stavebních otvorů bez požadavku na tepelnou izolaci. Naše pojezdová dráha má jako jediná na evropském trhu systémové konstrukční řešení pro vyrovnání spádu podkladu. Designové provedení a důmyslný mechanismus ukotvení rámů v pojezdové mechanice splňuje všechny požadavky moderních domů, respektive jejich teras. Systém je charakteristický vyšším komfortem posunu a úrovní těsnění pro snížení zvukové, prachové propustnosti. Rámové přesuvné stěny jsou opatřeny uzamykatelným systémem pro vyšší zabezpečení vstupu. Systém je využitelný také jako doplněk zastřešení terasy PERGOLA VENTI. Užijte si bezstarostný pobyt na své terase!

 

 

 

PROČ RÁMOVÉ PŘESUVNÉ STĚNY

  • rychlá a jednoduchá montáž
  • možnost výškové regulace
  • snadná údržba
  • vyztužené profily, designově přijatelné
  • odolnost proti prohnutí větrem
  • bezpečnost a spolehlivost
  • lehký posun
  • dvouřadé těsnění mezi křídly
  • český výrobek

 

Rámové přesuvné stěny z hliníkových profilů jsou novou generací s unikátním systémem dokonalého kotvení na jakémkoli typu terasy nebo do stavebního otvoru. Díky vlastnímu vývoji přicházíme na trh s technickým řešením, které umožňuje instalaci přesuvných stěn i na mírně spádovanou plochu. Naše pojezdová dráha má jako jediná na evropském trhu konstrukční řešení pro vyrovnání spádu podkladu.

 

  

 

Každé jednotlivé křídlo rámových přesuvných stěn je možno samostatně vyrovnat a sladit do bezchybného celku díky osazení nastavitelnými kladkami. Celé provedení a instalace je navržena naším projektovým oddělením, vždy individuálně konzultována se zákazníkem. Technické řešení, směru posuvu segmentů, velikosti segmentů vždy uzpůsobujeme požadavkům klienta. Jako zákazník máte možnost se podílet na tvorbě „svého designu stěn“. Osazení kvalitním kováním s možností cylindrické vložky pro bezpečné uzamknutí patří k našemu vysokému standardu výrobků ALUKOV. Stěny jsou vždy osazeny bezpečnostním lepeným sklem Connex 33.1. Díky použitým materiálům se pak můžete spolehnout na dlouholetý provoz bez nutnosti jakéhokoliv servisu.

 

  

 

„Naše pojezdová dráha má jako jediná na evropském trhu konstrukční řešení pro vyrovnání spádu podkladu.“

 

SCHÉMA OTEVÍRÁNÍ RÁMOVÝCH PŘESUVNÝCH STĚN

 

 

 RÁMOVÉ STĚNY - LETÁK KE STAŽENÍ


DETAILY KOLEJNIC KE STAŽENÍ


SCHEMATA OTEVÍRÁNÍ KE STAŽENÍ


ZAMĚŘOVACÍ SCHÉMA KE STAŽENÍ