JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Podporujeme

V Alukovu pomáháme - krabice od bot

V Alukovu pomáháme!

Čas Vánoc je časem pomoci těm, kteří to potřebují. A to nám v Alukovu není vůbec cizí. Letošní rok jsme se zúčastnili největší české sbírky vánočních dárků pro děti v nouzi s názvem Krabice od bot a jsme moc rádi, že jsme mohli přispět k vytvoření radostnějších Vánoc pro ty, kteří to potřebují nejvíce.

Tato sbírka přináší radost a naději do životů dětí, které by možná jinak neměly možnost zažít kouzlo vánočního období.

Děkujeme našim zaměstnancům za jejich štědrá srdce a ochotu pomoci. Věříme, že společně jsme mohli přinést úsměv na několik malých tváří a rozsvítit Vánoce pro několik rodin.

Broumovské rozpravy

Broumovské rozpravy 2023

Jsme moc rádi, že jsme mohli podpořit pořádání Broumovských koncertů, které jsou významným krokem pro podporu kultury a umění v regionu. Tyto koncerty umožňují přivést talentované umělce do Broumova a poskytly nezapomenutelný zážitek všem, kteří se rozhodli tuto kulturní akci využít.

Naši zaměstnanci, kteří koncerty navštívili, byli nadšení.

11. ročník Broumovských diskuzí

11. ročník Broumovských diskusí

Tato konference, kterou je Alukov hrdým partnerem, je opět skvělým setkáním inspirativních hostů z celé České republiky. Broumovské diskuse představují jedinečný prostor pro otevřený dialog, sdílení názorů a propojení komunity. Akce přivítala dvacítku inspirativních osobností, které diskutovaly na téma Demokracie a dialog, v dnešní době tak důležité téma. Jsme rádi, že jsme jeho součástí.

To vše v krásné atmosféře národní památky kláštera Broumov.

Letecký den Chrudim 2017

Letecký den na letišti Chrudim

Společnost ALUKOV podpořila jako jeden z hlavních partnerů pořádání leteckého dne na letišti Chrudim. Velký počet návštěvníků ve slunečném počasí sledoval kromě jiného leteckou akrobacii Martina Šonky, seskok parašutistů, leteckou a bojovou techniku. Večerní program zpestřilo vystoupení skupin Memphis a Atmo Music.

www.letistechrudim.cz

Dětský den Orel 2016

Dětský den Orel 2016

Společnost Alukov podpořila letošní dětský den – ORELSKÝ BUBÍNEK. Hlavním bodem programu bylo představení kouzelníka Jiřího Krejčího. Svými triky zaujal a pobavil všechny, kdo na akci přišli. Několik z nich také do svého vystoupení zapojil. Děti si společně užily příjemné, počasím už letní odpoledne a většinou s rodiči odcházely, až v pozdnějších odpoledních hodinách.

www.orelskybubinek.cz

Alukov podporuje Východočeské divadlo

Bubnování v Orli

V měsíci květnu 2016 společnost ALUKOV poskytla sponzorský dar ZŠ Orel na nákup šamanských bubnů. Tento hudební nástroj si získává stále větší oblibu a několik fotografií z takového „šamanského bubnování“ si můžete prohlédnout na stránkách školy.

www.skolaorel.cz

Alukov podporuje Východočeské divadlo

Východočeské divadlo Pardubice

Kultura, a především divadlo, mají ve východních Čechách dlouhou tradici. Východočeské divadlo Pardubice (VČD) patří k nejprestižnějším kulturním stánkům Pardubického kraje, úspěchy sklízí nejen na domovské scéně, ale i na zájezdech či festivalech po celé České republice i v zahraničí. Alukov činnost Východočeského divadla dlouhodobě finančně (ale i jinak) podporuje.

www.vcd.cz

Pardubické závodiště - Dostihový spolek Pardubice

Dostihový spolek Pardubice

Když se řekne Pardubice, každému se asi hned vybaví Velká pardubická. Dostih, který se poprvé běžel v roce 1874 je označován jako jeden z nejtěžších překážkových dostihů evropského kontinentu. Generální ředitel a předseda představenstva společnosti Alukov a.s. Jan Zitko je členem Dostihového spolku Pardubice. 

www.pardubice-racecourse.cz

Místopředsedkyně představenstva Alukov a.s. Ing. Blanka Turková je členkou Klubu manažerek ČMA

Klub manažerek

Mezi členkami Klubu manažerek ČMA jsou významné osobnosti, ženy vyhodnocené a nominované v soutěži Manažerka roku, manažerky – podnikatelky, manažerky reprezentující firmy v různých stupních řízení. Mezi nimi je od roku 2013 také ekonomická ředitelka a místopředsedkyně představenstva společnosti Alukov Ing. Blanka Turková.

www.cma.cz/kluby/klub-manazerek-cma

Alukov podporuje Grand Festival smíchu

15. GRAND Festival smíchu, Pardubice

23. 1. - 2. 2. 2015

GRAND Festival smíchu, pořádaný Východočeským divadlem již od roku 2001, je soutěžní přehlídkou komediální tvorby českých divadel. Alukov pomohl této akci nejen umístěním zastřešení Island Smoke.

www.festivalsmichu.cz

Podporujeme SK Chroustovice

SK Chroustovice

Společnost Alukov chce podporovat i menší kluby, které sice hrají v okresních soutěžích, ale s o to větším nadšením a zápalem. Takovým týmem, navíc z Chrudimska, je například SK Chroustovice, pro který Alukov vyrobil zcela nové střídačky.

www.skchroustovice.cz

Alukov podporuje HC ČSOB Pardubice

HC ČSOB Pardubice

Už druhou sezónu hrají pardubičtí hokejisté s vyšitým logem Alukov na dresu. Mantinely v pardubické ČEZ aréně také zdobí naše logo. Zkrátka podporujeme pardubické hokejisty rádi a hrdě se k nim hlásíme.

www.hcpce.cz

Alukov podporuje Soutěž dětských sborů SDH

Soutěž dětských sborů SDH

28. 9. 2014

37 týmů dětí různých věkových kategorií soutěžilo před zraky 350 rodičů, prarodičů a dalších fanoušků o Pohár města Slatiňan. Dětská přípravka za krásné 2. místo získala dráčky Soptíky. 

sdh-slatinany.webnode.cz/

Alukov podporuje Pohár města Slatiňan

Pohár města Slatiňan

20. 9. 2014

Dvě stovky diváků sledovaly soutěž družstev SDH. Mezi 13 ženskými družstvy skončily Slatiňany 3., ze 26 týmů mužů byli domácí patnáctí. Alukov, jeden ze sponzorů, gratuluje!

sdh-slatinany.webnode.cz/

Alukov podporuje Dětský den Orel

Dětský den Orel

8. 6. 2014

Desítky orelských rodin strávily neděli 8. června na místním hřišti. K vidění byly žongléři s míčky, kloboukem a vysokou jednokolkou, děti soutěžily v různých disciplínách. Akci podpořil ALUKOV.

www.obecorel.cz

Alukov podporuje Pohádkový den Kočí

Pohádkový les Kočí

31. 5. 2014

Téměř tři stovky dětí z okolí Chrudimi vyrazily poslední květnovou sobotu na cestu Pohádkovým lesem. Na odměnu za své putování mezi pohádkovými postavami přispěl i ALUKOV.

www.obec-koci.cz

Alukov podporuje výstavu Wintonovy vlaky

Wintonovy vlaky

19. 5. - 19. 6. 2014
U příležitosti 105. narozenin Sira Nicholase Wintona se v Praze opět objevila výstava fotografií a dokumentů tzv. Wintonových dětí. Tentokrát s podporou ALUKOVu.

www.wintonstrain.com

Alukov podporuje Eleganci bez bariér

Elegance bez bariér

21. 3. 2014

ALUKOV podpořil druhý ročník módní přehlídky vozíčkářů Elegance bez bariér. V Rychnově nad Kněžnou jsme předali šek Adamu Peškovi se svalovou dystrofií.

www.elegancebezbarier.cz