Zastřešení teras CORSO

JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 
Úvodní stranaZastřešení teras Posuvné zastřešení teras CORSO

 ZASTŘEŠENÍ TERASY CORSO

Hledáte místo, kde můžete relaxovat a užívat si svou venkovní terasu i přes nepřizeň počasí ?  Nenechte se omezovat větrem, ani deštěm a využijte všech výhod, které nabízí posuvná zastřešení terasy CORSO od Alukovu. 

Zastřešení terasy CORSO Vám umožní využívat Vaši terasu celý rok. Hlavní výhoda zastřešení – možnost otevření. Zastřešení je rozděleno dle své délky na jednotlivé segmenty. Segment tvoří střecha spojená s přední částí zastřešení. Segmenty lze jednotlivě posunovat oběma směry po kolejnicích do stran.

Toto unikátní řešení Vám umožní  posunout celou konstrukci zastřešení stranou a otevřít tak zastřešení, tedy stěny i střechu současně při hezkém počasí. Takto si můžete užít Vaši terasu v jakémkoli ročním období a za každého počasí. V létě , na rozdíl od běžných zastřešovacích konstrukcí, neztratíte možnost se na Vaší terase opalovat. Na jaře a na podzim získáte díky celo opláštěné konstrukci zastřešení terasy CORSO nezanedbatelný tepelný benefit Vašeho proskleného místa odpočinku i rodinného setkávání.

Vhodně zvolenými stínícími systémy dokážete Vaši terasu ochránit před přehřátím a díky posuvným segmentům i intenzivně odvětrávat. Celková variabilita a použité materiály zastřešení CORSO a jeho doplňků Vám umožní v zimním období minimalizovat světelné ztráty v připojených obytných místnostech. Posuvné zastřešení terasy CORSO je vyráběno na zakázku a proto vždy skvěle splyne s vaším domem. Proto jsou posuvná zastřešení  CORSO jedinečným řešením pro Vaši terasu.

Proč zastřešení Terasy od alukovu?

 

Alukov ručí za špičkovou kvalitu svých výrobků

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Naše výrobky získaly řadu ocenění, jejich kvalitu a vysokou funkčnost zdůrazňují odborníci na celém světě.

  Spolehlivost

SPOLEHLIVOST

Používáme vysoce kvalitní a odolné materiály. Na prémiová zastřešení poskytujeme až 15letou záruku.

Prohlédněte si náš katalog
Výrobky společnosti Alukov vynikají velmi lehkým ovládáním

LEHKOST OVLÁDÁNÍ

Díky unikátnímu kolejnicovému systému můžete zastřešení snadno otevřít a uzavřít kdykoliv chcete.

  Společnost Alukov následuje nejnovější trendy

DESIGN

Vzhled zastřešení vychází z nejnovějších architektonických trendů. Najdeme ideální řešení pro každou zahradu.