Solární program Alukov Solar

JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 
Úvodní stranaSolární program

ALUKOV SOLAR – SOLÁRNÍ ZASTŘEŠENÍ

ALUKOV Solar představuje ESTETICKOU FOTOVOLTAIKU – způsob, jak sladit vaší energetikou soběstačnost a estetický design domova všude tam, kde již plocha střechy pro výkon solární elektrárny nestačí nebo není možné solární panely na střechy instalovat. Naše výkonné a moderní Pergoly Solar a Carporty Solar Vám přináší nejen snížení nákladů na energie, ale také další benefity klasických zastřešení.

Vítejte ve světě, kde krása a technologie spojují své síly pro udržitelnou budoucnost.  

 

PERGOLA SOLAR

Pergola Solar přináší inovativní koncept získávání solární energie a jejího využití pro bazény. Funguje jako nezávislý autonomní systém, který umožňuje připojení k elektrické instalaci bazénů. V závislosti na modelu má Pergola Solar výkon až 5 kWp. Vyrobenou energii je možné buď přímo spotřebovávat nebo uložit do bateriového úložiště. příslušenství bazénu lze kombinovaně provozovat z baterie nebo z dodavatelské sítě. Pergola Solar současně poskytuje stín a krytý prostor pro relaxaci u bazénu a svým designem podpoří vzhled vašeho domu i zahrady.  

CARPORT SOLAR

Carport Solar je moderní multifunkční parkovací místo se solárními panely integrovanými ve střeše. Veškerá elektroinstalace je důmyslně ukryta v konstrukci, a proto vytváří čistý odlehčený design. Konstrukce je vyrobena z hliníkových profilů ošetřených nadčasovou antracitovou komaxitovou barvou. Střecha i konstrukce snesou větrnou i sněhovou zátěž. 

Energie vyrobená solárními panely sníží závislost na dodavatelské síti. V závislosti na modelu je carport schopen generovat až 7 kWp. Vyrobenou energii lze využít prostřednictvím wallboxu pro dobíjení elektro automobilu nebo ji lze současně využívat pro potřeby domácnosti. 

Skutečnou předností Carportu Solar je jeho možnost spojení s dalšími Carporty Solar na jednom místě. Vznikne   efektivní využití parkování firemních vozidel a současně výkonný zdroj volné energie.  

CARPORT READY FOR SOLAR

Je určen pro zákazníky, kteří preferují svou značku solárních panelů. Alukov Solar vyrobí na zakázku konstrukci z hliníkových profilů s pevnou střechou, která slouží jako podklad pro dodatečnou instalaci solárních panelů. 

CARPORT CAMPER SOLAR

Carport Camper Solar určený pro parkování karavanů a jiných užitkových vozidel. Výborně poslouží jako multifunkční kryté parkovací místo pro obytné vozy s přidanou funkcí výroby čisté solární energie. Svým vzhle­dem i funkčností se řadí do oblasti estetické fotovoltaiky. Carport Camper Solar podtrhne design vašeho domu nebo solitérně podpoří vzhled parkovacího stání a jeho okolí. Celý systém funguje ekologicky a pomáhá snižovat produkci CO2. Navíc plocha střechy zachycuje dešťovou vodu a lze ji shromažďovat pro její další využití. Vybrat si můžete ze tří základních modelů s kapacitou od 4,44 kWp do 5,92 kWp. Antracitová barva konstrukce je stejně jako u ostatních carportů nadčasová a vhodná k většině architektonic­kých stylů domů.

 

ALUKOV Solar vám přináší širokou škálu možností pro estetickou fotovoltaiku. Všechny naše výrobky jsou testovány a certifikovány. Bezpečně slouží svým zákazníkům jako alternativní zdroj čisté energie, šetrné k životnímu prostředí. Na vývoj a výrobu všech konstrukčních prvků jsou kladeny estetické i technické nároky, které zaručují jejich plné funkce a atraktivitu.

Nejen že vám estetická fotovoltaika umožní snížit náklady na elektřinu a přispět k ochraně životního prostředí, ale také může zvýšit hodnotu vaší nemovitosti. Představte si, že vaše střecha nejen chrání váš domov, ale také generuje energii a stává se symbolem vaší ekologické odpovědnosti. Přijďte a staňte se součástí pohybu směrem k udržitelné budoucnosti.

 

CARPORTY

CARPORT je inovativním výrobkem, přístřeškem pro automobily, v sortimentu společnosti ALUKOV, předního výrobce terasových a bazénových zastřešení. Konstrukce je navržena tak, aby plně vyhovovala jak technickým normám, tak estetickému designu moderní architektury.

STÁHNĚTE SI LETÁKY K SOLÁRNÍMU PROGRAMU

 

Stáhnout katalog
Katalog Carport Solar
Stáhnout katalog
Katalog Pergola Solar
Stáhnout leták

 

 

Proč SOLÁRNÍ PROGRAM od alukovu?

 

Alukov ručí za špičkovou kvalitu svých výrobků

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Naše výrobky získaly řadu ocenění, jejich kvalitu a vysokou funkčnost zdůrazňují odborníci na celém světě.

  Spolehlivost

SPOLEHLIVOST

Používáme vysoce kvalitní a odolné materiály. Na prémiová zastřešení poskytujeme až 15letou záruku.

Výrobky společnosti Alukov vynikají velmi lehkým ovládáním

OCHOTA PRACOVNÍKŮ

Osobní přístup k zákazníkům je pro naši společnost prioritou. Každý výrobek přizpůsobíme Vašim přáním.

  Společnost Alukov následuje nejnovější trendy

DESIGN

Vzhled zastřešení vychází z nejnovějších architektonických trendů. Najdeme ideální řešení pro každou zahradu.