JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Spolupráce

 

Logo Divadla Kalich

Divadlo Kalich

Jedna z nejvýraznějších a nejnavštěvovanějších pražských scén.

Svůj každodenní provoz zahájilo v samotném centru města 1. listopadu roku 1999. Záměrem Divadla Kalich je uvádět české premiéry, tedy seznamovat české publikum s aktuálními novinkami na světových scénách.

Svou pozornost přitom směřuje také na mladé publikum, které se svými inscenacemi snaží nejen bavit, ale také vzdělávat. Divadlo Kalich získalo také prestižní Cenu Thálie v podobě sošky pro Jana Kříže za roli Dannyho Zuka v muzikálu Pomáda. Ředitelem divadla Kalich a je divadelní a televizní producent, předseda představenstva Hamlet Production, a.s., pan MICHAL KOCOUREK, herec a autor, který je odborníky řazen mezi nejvlivnější osobnosti české kulturní scény.

 

 

Logo E4YOU

Systémy pro marketing - E4YOU

Chcete mít pod plnou kontrolou plánování, řízení a reporting Vašich marketingových aktivit?
Potřebujete sbírat data v terénu? Přehledně evidovat Vaše zákazníky?
Potřebuje Váš web více správných návštěvníků, lepší strukturu nebo obsah?
Potřebujete instalovat, provozovat nebo spravovat servery, sítě a systémy a mít k dispozici technickou pomoc 24 hodin denně?

Od roku 2000 poskytujeme naše produkty a služby stovkám spokojených zákazníků. Známe jejich specifické potřeby a požadavky a umíme se jim přizpůsobit. Produkty a služby, které poskytujeme jsou postaveny na znalostech a zkušenostech týmu našich analytiků, vývojářů a administrátorů.