JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Úspěchy a ocenění

Úvodní stranaO AlukovuO společnostiÚspěchy a ocenění

Úspěchy a ocenění zastřešení Alukov

 

Zastřešení teras CORSO získalo ZNÁMKU KVALITY v kategorii VÝROBEK – TECHNOLOGIE pro stavitelství a architekturu v rámci soutěže STAVBA ROKU 2016. 

Marketingový ředitel Zdeněk Kohák přebírá prestižní cenu Známka Kvality Zastřešení terasy CORSO získaly ZNÁMKU KVALITY v kategorii VÝROBEK – TECHNOLOGIE pro stavitelství a architekturu v rámci soutěže STAVBA ROKU 2016. Marketingový ředitel Zdeněk Kohák přebírá prestižní cenu Známka Kvality
Vyhlašovatelem soutěže je Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství. „Ze získání ocenění ZNÁMKY KVALITY máme v Alukovu opravdu velkou radost a o to více, že CORSO obstálo ve výběru výrobků poroty, zvláště, když partnery soutěže jsou takové společnosti jako Česká asociace konzultačních inženýrů, Česká komora architektů, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Česká společnost pro stavební právo, Český svaz stavebních inženýrů, Obec architektů, Sdružení pro výstavbu silnic Praha, Společnost pro techniku prostředí, Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR a Svaz zkušeben pro výstavbu. Je to ocenění našich výrobků a dává nám to energii do další práce“ říká Jan Zitko, majitel společnosti ALUKOV.

 

Zastřešení CORSO GLASS na výstavě získalo prestižní ocenění GRAND PRIX na veletrhu FOR ARCH 2013

 

Jedinečný design, spojení moderních materiálů a lehkost posouvání zaujaly nejen návštěvníky výstavy For Arch 2013, kde se celoskleněné posuvné zastřešení teras CORSO GLASS poprvé představilo české veřejnosti, ale také odborníky. Zastřešení CORSO GLASS na výstavě získalo prestižní ocenění GRAND PRIX. Odborná porota své rozhodnutí odůvodnila takto: „Originální řešení zasklení teras, předzahrádek restaurací či kaváren využívá nejkvalitnější materiály v provedení kov a sklo. Systém je unikátní především svou variabilitou a mobilitou při změně počasí." 

Jan Zitko převzal ocenění Grand Prix za nejinovativnější výrobek Cena Grnad Prix z výstavy For Arch 2013 Předseda představenstva společnosti Alukov s cenou Grand Prix


Za vysokou kvalitu, variabilitu a lehkost posuvu získalo zastřešení CORSO Zlatou medaili na mezinárodním veletrhu stavebnictví a interiérového designu Warsaw Build 2014.

Zlatá medaile pro zastřešení Corso Tým Alutherm oceněn zlatou medailí

 
Posuvné zastřešení terasy CORSO vyhrálo na mezinárodním veletrhu BUDMA 2015 prestižní ocenění za inovaci a vysokou užitnou hodnotu.

Alutherm získal zlatou medaili pro zastřešení terasy Corso Ocenění zlatá medaile z Polska 2014 Zastřešení terasy Corso získalo cenu zlatá medaile