Přesuvné stěny

JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 
Úvodní stranaPřesuvné stěny

PŘESUVNÉ STĚNY


Skleněné přesuvné stěny jsou moderní a krásný prvek v exteriéru Vašeho domu nebo na terase. Zajišťují faktické nebo optické oddělení různých prostor. Zůstáváte v kontaktu s okolím a zároveň Vám zajistí dostatek soukromí. Pro různé možnosti technického řešení a také dle funkčních potřeb zákazníků nabízíme dva typy stěn, které naplní Vaše očekávání. Naše stěny se vyznačují vysokou kvalitou a také hezkým designem, na který klademe důraz! Skleněné přesuvné stěny tak nemusí být strohým prvkem, ale něčím, co vám přinese potěšení a ocenění Vašeho vkusu i citlivého zásahu do exteriéru domu. Konstrukčně jsou přesuvné skleněné stěny z kvalitních a odolných materiálů. Vybrat si můžete mezi rámovými a bezrámovými skleněnými stěnami.

U obou variant máte zaručený prvotřídní materiál, prověřené fungování a spolehlivý servis. Systémy přesuvných skleněných stěn jsou určeny především do oblasti výstavby privátních domů, ale i veřejných, komerčních či administrativních objektů. Přesuvné stěny s lineárním parkováním, umožňují uzavření terasy, téměř jakéhokoli stavebního otvoru nebo rozdělení prostoru na menší dle momentální potřeby uživatele. Jednoznačnou výhodou těchto systémů jsou velká panoramatická bezpečnostní skla, lehká manipulace a možnost osazení zámkem.

Pro řešení požadavků na sníženou zvukovou, prachovou průchodnost je k dispozici varianta PŘESUVNÝCH RÁMOVÝCH SKLENĚNÝCH STĚN, což je varianta s rámováním křídel. Použití těchto dělicích skleněných stěn je především určeno k lineárnímu dělení prostoru, lze je ale úspěšně použít i pro uzavření pravoúhlých půdorysných tvarů.  Systém je využitelný také jako doplněk zastřešení terasy PERGOLA VENTI.  

Pro ještě větší požitek z okolního výhledu skrze čisté skleněné stěny si vyberte PŘESUVNÉ BEZRÁMOVÉ SKLENĚNÉ STĚNY. Architekti a designéři kromě neotřelého vzhledu jistě ocení nenápadné uložení mechaniky závěsů a pojezdů. Tento systém je vhodný také jako doplněk zastřešení terasy PERGOLA VENTI, a ALUKOV PERGOLA.    

 

Proč přesuvné stěny od alukovu?

 

Alukov ručí za špičkovou kvalitu svých výrobků

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Naše výrobky získaly řadu ocenění, jejich kvalitu a vysokou funkčnost zdůrazňují odborníci na celém světě.

  Spolehlivost

SPOLEHLIVOST

Používáme vysoce kvalitní a odolné materiály. Na prémiová zastřešení poskytujeme až 15letou záruku.

Výrobky společnosti Alukov vynikají velmi lehkým ovládáním

LEHKOST OVLÁDÁNÍ

Díky unikátnímu kolejnicovému systému můžete zastřešení snadno otevřít a uzavřít kdykoliv chcete.

  Společnost Alukov následuje nejnovější trendy

DESIGN

Vzhled zastřešení vychází z nejnovějších architektonických trendů. Najdeme ideální řešení pro každou zahradu.