JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Vše o zastřešení

Úvodní stranaVše o zastřešení

Nejčastější dotazy

Přečtěte si odpovědi na nejčastější dotazy našich zákazníků. Všechny můžete nalézt v samostatné sekci nejčastější dotazy.

Z jakých materiálů jsou zastřešení vyráběna?

Všechna naše zastřešení jsou vyráběna z poctivých, kvalitních hliníkových profilů. Pro výplně používáme vysoce odolný polykarbonát nebo bezpečnostní skla CONNEX. Spojovací materiál a mechanické pojezdy jsou z nerez oceli. Našim materiálům důvěřujeme, a proto poskytujeme nadstandardní mnohaleté záruční podmínky.

Je jednokolejnicové bazénové zastřešení stejně bezpečné jako dvoukolejnicové?

Ano, oba systémy jsou certifikovány odborníky v oblasti řízení jakosti ISO 9001, enviromentu ISO 14001 a francouzským výzkumným institutem v Paříži – Laboratoire National D´essais. Oba systémy odolávají síle větru a sněhové zátěži v souladu s&nbspnormou TÜV a CE EN 1090 a odpovídají bezpečnostní a kvalitativní normě NF P90-309.

Kde si mohu zastřešení vyzkoušet nebo prohlédnout?

První možností je navštívit naše showroomy v Praze – Karlíně nebo ve výrobním závodě v Orli u Chrudimi. Druhou možností je po předchozí domluvě navštívit již realizovaná zastřešení přímo u zákazníků.

Jaká je cena zastřešení?

Cena závisí na velikosti vybraného modelu zastřešení, počtu segmentů a také výbavě. Každé zastřešení je připravované přesně na míru a proto je vlastně originálem.

 Zobrazit vše >