Zastřešení HORECA

JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 
Úvodní stranaZastřešení HORECA

ZASTŘEŠOVACÍ SYSTÉM HORECA

 

Vážení majitelé restaurací, hotelů, kaváren, provozovatelé veřejných i komerčních prostor,

obliba příjemného posezení na předzahrádkách u zákazníků neustále roste. Zákazníci oceňují vyšší komfort zastřešených atrakcí a také například zastřešené galerijní foyery, horní paluby výletních lodí nebo jiná zajímavá prostranství. Naše více než 25-leté zkušenosti v oboru zastřešování a více než 3000 spokojených zákazníků ročně po celém světe nás dovedly ke špičkově zpracovaným zastřešením také v oblasti HORECA. Společnost ALUKOV je připravena předat právě Vám naše tajemství úspěchu a know-how plné předzahrádky spokojených zákazníků a také příznivou ekonomiku návratnosti investovaných prostředků. Pro rozpočet výtěžnosti zastřešení terasy kontaktujte naše obchodníky ZDE.

 

Zastřešení HORECA

 

 

Zákazníci získávají pobytem na zastřešené zahrádce neotřelý a unikátní kontakt s okolím města nebo budovy, zůstávají součástí okolního dění a přesto jsou neustále pod servisem Vašeho personálu. Díky průhledné střeše mohou být zákazníci obslouženi doslova pod širým nebem. Exkluzivní zážitek nabízí pobyt pod zastřešením během deště nebo padajícím sněhem. Někteří zákazníci hovoří doslova o akustické terapii pod dojmem dopadajících dešťových kapek. Prudké slunce a přehřívání prostoru pod zastřešením je většinou řešeno kombinací protislunečního stínění, rozevřením jednotlivých segmentů zastřešení a nebo například spuštěním výkonné klimatizace.

Zastřešený prostor můžete využívat celoročně, snižuje hlučnost a prašnost z okolí a oproti nezastřešeným prostorám také řeší časté stížnosti hostů na volně přelétavý hmyz. Zastřešením můžete také oddělit kuřácké a nekuřácké zóny.

 

  

 

Podívejte se na reálné názory a zkušenosti profesionálů v oboru:

 

RESTAURACE BREDOVSKÝ DVŮR:

HOTEL KRASKOV:

 

JÍZDÁRNA BROUMOV:

HOTEL PANORAMA, BLANSKO:

 

 

Proč zastřešení HORECA

  • prodloužení sezóny - celoroční provoz terasy při vhodném vytápění
  • rychlá návratnost vložených prostředků
  • řešení nepříznivého počasí - déšť, silný vítr, zima, sníh
  • řešení problematiky nekuřácké zóny - oddělení od kuřácké části restaurace
  • snížení výskytu obtížného hmyzu
  • uzamykatelný systém, neodklízení nábytku přes zavírací dobu
  • atraktivní prostředí pro hosty
  • snížení hlučnosti a prašnosti prostředí
  • jednoduchá manipulace a snadná údržba zastřešení

 

 

 

Dovolte nám několik statistických údajů: dle českého hydrometeorologického ústavu ročně proprší a prosněží zhruba 86 dní, tedy přibližně každý čtvrtý den. Připočtěte k tomu dny, kdy je zataženo nebo příliš chladno, a zjistíte, že se Vám provoz nezastřešené předzahrádky téměř nevyplatí nebo nepřináší žádný výrazný zisk. Díky širokému výběru našich zastřešení HORECA budou Vaši hosté moci využívat předzahrádku kdykoliv. S nadsázkou lze říci, že Vaše konkurence vydělá, až naprší a uschne, na rozdíl od Vás, kdy zastřešenou zahrádku provozujete v podstatě nonstop a přináší Vám finanční úspěch i nadšené zákazníky, kteří se vždy rádi vrátí. Krásný a užitečný prostor lze zastřešením vytvořit také na terasách v sociální sféře.

 

DOMOV PRO SENIORY, LANŠKROUN:

 

DOMOV PRO SENIORY, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ:

 

Podporujeme moderní i klasickou architekturu a proto si lze vybrat, pokud to technické řešení umožňuje, optimální tvar střechy i bočních stěn.

Protože chápeme, že zahrádky mají vždy svůj charakteristický rozměr, všechna zastřešení vyrábíme přesně na míru ze silných hliníkových profilů. Jako výplně používáme proti poškrábání odolné polykarbonátové desky nebo bezpečnostní skla. Dveře do zastřešení standardně osazujeme zámkem. Zastřešení lze dle jednotlivých modelů vybavit doplňky jako stínící systém ve střeše, boční screenové rolety, noční LED osvětlení a podobně. Pro optimální soulad mezi budovou a zastřešením, funkčností a využitím prostoru terasy lze vybrat z naší nabídky různé zastřešující systémy, které Vám níže představíme. Nejlepší cestou k výběru je ale odborná konzultace s našimi profesionálně školenými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v oboru:

 

STYLE – skvělé zastřešení terasy v oblastech s vyšším množstvím srážek a sněhové pokrývky

  

 

CORSO – přesuvný systém zastřešení s rovnou nebo klenutou střechou

 

PERGOLA VENTI – systém umožňující napojení jednotlivých zastřešení na sebe a tím maximalizovat zastřešenou plochu

  

 

Zastřešení HORECA vyrábíme také pro oblast FACILITY MANAGEMENT, například kuřárny nebo odpočinkové zóny v office centrech a také pro oblast COMERCIAL, jako jsou krytá parkovací místa nebo zastřešení mobilních schodišť na letištích, zastřešení palub výletních lodí a další. Variant je opravdu mnoho a záleží jen na vaší představě.

 

VISION – model zastřešení využit pro palubu lodi

 

 

KONSTRUKCE NA MÍRU - zastřešení jako kuřárna nebo využití modelu ORLANDO

  

 

ORLANDO – model zastřešení vhodný pro mnoho využití

 

CARPORT SOLAR – DÁVÁME PARKOVÁNÍ SMYSL…

CARPORTY SOLAR mají pro firemní parkování několik významných výhod a stanou se natrvalo součástí Vaší estetické fotovoltaiky.  Jsou zdrojem obnovitelné energie. Mají integrované solární panely, které generují čistou elektřinu ze sluneční energie. Tato obnovitelná energie může být využívána k napájení budov, osvětlení nebo nabíjení elektromobilů během parkování. To může pomoci firmám snížit svou závislost na tradičních zdrojích energie a snížit náklady na elektřinu.

Dalším atributem je ochrana pro parkovaná vozidla. Poskytují stínění, což může být důležité pro udržení vozidel v chladu a snížení teploty uvnitř vozidla. To může zvýšit pohodlí zaměstnanců a prodloužit životnost vozidel tím, že ochrání interiér před přehřátím.

Investice do solárních carportů může firmě pomoci budovat zelený image a pomáháte snížit objem produkce CO2. Prokazování zájmu o udržitelnost a snižování ekologické stopy může být pro zákazníky, zaměstnance a obchodní partnery atraktivní. Firmy se stále více zaměřují na udržitelné podnikání, a solární carporty jsou jedním z opatření, které mohou tuto snahu podpořit.

Systém nabíjení elektromobilů ze solárních carportů lze dle potřeby zpoplatnit a tím snížit počáteční náklady a zkrátit dobu návratnosti investice. V případě přebytku vyrobené elektřiny můžete energii prodávat zpět do sítě, což Vám může přinést další finanční výhody.

CARPORY SOLAR  představují pro firemní parkování kombinaci udržitelnosti, energetické efektivity a ekonomických výhod.

Branding profilů a spojovacích částí Carportu Solar umožní více vyniknout firemní identitě společnosti a podpoří sílu značky.

 

Carport Solar pro firemní parkování Carport for your company Carport Solar pro Vaše zaměstnance

 

CARPORT – VÍCE NEŽ MÍSTO NA PARKING…

Výhodnou a chytrou a estetickou alternativou zastřešeného firemního parkovacího místa je CARPORT. Vaše parkovací místa nemusí být jen obyčejným místem pro odstavení vozidla, ale můžete jej přetvořit v prostor, které Vám bude dávat větší smysl. Jaké výhody Vám CARPORT poskytne?

Vaše auto nebude rozžhavené od ostrého letního slunce. Interiér a lak vozu nebude trpět UV zářením. V období sněhové nadílky bude Váš vůz vždy připraven okamžitě vyrazit na cestu bez odmetání. Barvu konstrukce Carportu můžete zvolit dle firemních barev a samotné profily brandovat názvem společnosti. Carporty postavené vedle sebe znásobí krytá firemní parkovací místa. Plocha střechy umožnuje zachytávání dešťové vody a její následné využití jako užitková voda v rámci společnosti. Váš zájem o ekologická řešení ocení zaměstnanci, zákazníci i obchodní partneři.

    

Pohled zpod Carportu Carport před budouvou Alukovu Carport pro firemní parkování

       

NADROZMĚRNÉ využití modelů zastřešení

  

  

 

 

Leták zastřešení Horeca ke stažení

 

GALERIE

  Motorest na Šustně - Horeca

DALŠÍ FOTOGRAFIE PRODUKTU

 

Proč zastřešení Terasy pro horeca od alukovu?

 

Zámky a aretační systémy zajišťují bezpečnost použití zastřešení

BEZPEČÍ

Zastřešení lze bezpečně uzavřít, zajistit a uzamknout pro Vaše maximální bezpečí. Vše máte pod kontrolou.

  Spolehlivost

SPOLEHLIVOST

Používáme vysoce kvalitní a odolné materiály. Na prémiová zastřešení poskytujeme až 15letou záruku.

Prohlédněte si náš katalog
Nejen záruky, ale také jistota servisu, kdykoliv potřebujete, to je Alukov

DLOUHODOBÝ SERVIS

Maximální péči Vám poskytujeme od prvního kontaktu a ještě dlouho po dodání výrobku. Starosti nechte na nás.

  Společnost Alukov následuje nejnovější trendy

DESIGN

Vzhled zastřešení vychází z nejnovějších architektonických trendů. Najdeme ideální řešení pro každou zahradu.