Zastřešení bazénů a vířivek

JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 
Úvodní stranaZastřešení bazénů a vířivek

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ A VÍŘÍVEK

Zastřešení bazénu je klíčovým prvkem pro udržení optimálních podmínek a prodloužení sezóny plavání. Při rozhodování o zakrytí bazénu byste měli nejprve zvážit, jak velkou plochu kolem bazénu chcete zastřešit, aby to zapadalo do celkového architektonického řešení domu, bazénu a zahrady. Dalším z rozhodujících faktorů je výška bazénového zastřešení. V závislosti na výšce se zastřešení bazénů přehledně dělí do tří základních skupin - nízká bazénová zastřešení, pod kterými není možné procházet, středně vysoká bazénová zastřešení, která vám umožní užívat si pobyt v bazénu i při zavřeném bazénovém zastřešení, a konečně poslední skupinu tvoří vysoká bazénová zastřešení, která vám poskytnou veškerý potřebný komfort pro pohyb kolem bazénu a jeho bezprostředního okolí.

 

 

POOLDECK

POOL DECK zastřešení představuje víceúčelový komfortní přístup ke způsobu, jak si užívat svůj bazén a hlavně jeho plochu a to i během doby, kdy se nekoupete.

PRÉMIOVÁ NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU

Nechcete-li narušit vzhled Vaší zahrady, ale přitom je pro Vás důležitý komfort plavání pod zastřešením bazénu, a to nezávisle na rozmarech počasí, pak je zde pro Vás nízká řada zastřešení bazénu. Nízká zastřešení bazénu dostatečně ochrání Váš bazén před nepřízní počasí a přitom si můžete dopřát chvilky sportu a relaxace v zakrytém bazénu. Samozřejmostí je pak maximální otevření zastřešení bazénu v letním slunném počasí.

MOTORIZOVANÁ NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU

Objednejte si motorizované nízké zastřešení bazénu a užijte si maximální komfort a bezpečnost ve vaší bazénové oáze. S našimi inovativními řešeními získáte jedinečnou kombinaci stylu a funkcionality. Přečtěte si o výhodách motorizovaných zastřešení, která přinášejí ochranu před povětrnostními podmínkami a zvýšenou uživatelskou pohodlí, a objevte, jak mohou tyto systémy přispět k vašemu celoročnímu bazénovému zážitku 

PRÉMIOVÁ MOTORIZOVANÁ NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ

Získejte nejvyšší úroveň luxusu a komfortu s našimi premiovými motorizovanými nízkými zastřešeními bazénu. S technologicky pokročilými systémy ovládání a elegantním designem nabízíme dokonalé spojení stylu a funkcionality. Naše zastřešení nejenom chrání váš bazén před nepříznivými povětrnostními podmínkami, ale také vám umožňují maximální kontrolu nad prostředím vaší bazénové oázy. Objevte, jak naše premiová motorizovaná zastřešení přinášejí nezapomenutelný zážitek a luxusní prostředí pro vaši relaxaci a zábavu.

ZÁKLADNÍ MOTORIZOVANÁ NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ

Prohlédněte si základní motorizované nízké zastřešení bazénu a získejte optimální kombinaci pohodlí a ochrany pro vaši bazénovou oázu. S našimi praktickými a cenově dostupnými systémy získáte kontrolu nad prostředím svého bazénu a ochranu před nepříznivým počasím.

ZÁKLADNÍ NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ

Společnost Alukov přináší na trh inovativní řešení v podobě nízkých základních bazénových zastřešení, které se vyznačují nejen svým designem, ale i technickými a bezpečnostními aspekty. Mezi tyto produkty patří PARADE a PARADE LOW, které nabízí ideální kombinaci ceny a výkonu díky svému unikátnímu designu, technickému řešení a možnosti pojezdové dráhy na jedné straně s volitelným bočním vstupem. Model CHAMPION s mechanickým posunem a madly EASY MOVE pak umožňuje snadnou manipulaci a připravenost na instalaci motorů pro ještě větší komfort. Nejnovější řada AZURE reaguje na nejnovější trendy v designu a bezpečnosti, nabízí moderní těsnící systémy a bezpečnostní prvky za přijatelnou cenu, čímž zdůrazňuje závazek společnosti Alukov k výrobě kvalitních a na míru vyrobených řešení, která nebudou ve vaší zahradě nijak rušivě působit.

ZÁKLADNÍ BAZÉNOVÉ ZASTŘEŠENÍ PARADE

Bazénové zastřešení PARADE nebo PARADE LOW přináší díky svému designu a technickému řešení ideální volbu pro váš zahradní bazén. V jakékoli zahradě díky zastřešení PARADE/PARADE LOW vytvoříte vkusné a zároveň nenápadné, bezpečné zakrytí vašeho bazénu. Pojezdová dráha pouze na jedné straně, volitelný boční vstup se zámkem vám v PARADE přináší v dané kategorii zastřešení bazénu s nejlepším poměrem cena/výkon.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU CHAMPION

Model CHAMPION je mechanicky posuvné zastřešení s integrovanými madly EASY MOVE. Již v základním provedení je připraveno na možnost pozdější instalace motorů ALUKOV LINE.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU AZURE

V souladu s posledními evropskými designovými, konstrukčními a bezpečnostními trendy přináší společnost ALUKOV do segmentu trhu bazénových zastřešení za nízkou cenu novou produktovou řadu zastřešení bazénu pod označením AZURE. Jedná se o nový profilový systém cíleně vyvinutý tak, aby umožnil již v základní ceně použití moderních těsnících systémů segmentů, bezpečnostních prvků a elegantních zakulacených profilů.

Nenechte se limitovat boxovým řešením od jiného výrobce - i přesto, že řada AZURE je základním řešením od Alukovu, tak je každé zastřešení vyráběno s maximální pečlivostí, na míru Vašemu bazénu.

PRÉMIOVÁ STŘEDNÍ ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU

Středně vysoká zastřešení bazénu v sobě zahrnují vlatnosti jak nízkých, tak vysokých modelů zastřešení. V podstatě tak představují  "zlatou" střední cestu. Střední modely zastřešení bazénu šetrně zapadají do konceptu zahrady a přitom dostatečně splňují nároky klientů, kteří hledají modely dostečně vysoké, aby poskytly možnost volného pohybu ve střední části zastřešení.

ZÁKLADNÍ STŘEDNÍ ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU

Zastřešení bazénu řady AZURE je vyráběno v klasické oblé variantě se dvěma typy polykarbonátových výplní. V základním provedení je zastřešení typu AZURE vybaveno pochozí pojezdovou dráhou AZURE 14, odstupňovanou pro jednosměrné posouvání segmentů.

PRÉMIOVÁ VYSOKÁ ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU

Vysoká zastřešení bazénu poskytují komfort volného pohybu kolem zastřešeného bazénu a umožňují tak vytvořit u bazénu například i příjemné posezení s rodinou a přáteli. Hlavní výhodou modelové řady vysokých zastřešení bazénů je volný pohyb v celé ploše zastřešeného prostoru kolem bazénu. Kvalitní a léty prověřený systém umožňuje pohyb jednotlivých segmentů zastřešení bazénu v obou směrech. Vznikne tak prostor chráněný proti větru, kde je možné vytvořit a využít místo například pro posezení v zahradním nábytku s rodinou a Vašimi přáteli. Díky vertikálním stěnám se vysoká zastřešení bazénů stávají opravdu prostorným prvkem ve Vaší zahradě.

Produktový list bazénového zastřešení

 

Proč zastřešení bazénu od alukovu?

 

Zaměstnanci společnosti Alukov dbají na osobní přístup

OCHOTA PRACOVNÍKŮ

Osobní přístup k zákazníkům je pro naši společnost prioritou. Každý výrobek přizpůsobíme Vašim přáním.

  Užitné vlastnosti zastřešení jsou tak vysoké díky velké variabilitě

VARIABILITA

Využijte svou terasu či bazén za každého počasí – otevřete za horka, uzavřete před chladem a deštěm.

Prohlédněte si náš katalog
Nejen záruky, ale také jistota servisu, kdykoliv potřebujete, to je Alukov

DLOUHODOBÝ SERVIS

Maximální péči Vám poskytujeme od prvního kontaktu a ještě dlouho po dodání výrobku. Starosti nechte na nás.

  Společnost Alukov následuje nejnovější trendy

DESIGN

Vzhled zastřešení vychází z nejnovějších architektonických trendů. Najdeme ideální řešení pro každou zahradu.