Zastřešení teras

JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 
Úvodní stranaZastřešení teras

MULTIFUNKČNÍ BIOKLIMATICKÁ PERGOLA VENTI

MULTIFUNKČNÍ BIOKLIMATICKÉ PERGOLY jsou novou generací pergol. Kombinují důležité a moderní požadavky kladené na zastřešení terasy, jako je regulace teploty a slunečního záření, celoroční pobyt pod pergolou nebo ochrana inventáře terasy před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Na sobě nezávislé systémy posunu střechy, slunečního stínění, bočních přesuvných stěn i bočních screenových rolet Vám dávají možnost neomezeného kombinování těchto funkcionalit a tím přizpůsobení klimatických podmínek pod pergolou zcela vašim individuálním požadavkům. Využitím průhledných materiálů ve střeše a bocích zastřešení dochází k přirozenému prosvětlení prostoru a přilehlých prostor domu. Dalším efektem je ochrana fasády a zvýšení tepelné izolace domu. Dešťová voda je skrytě vedena ze střechy pergoly jejími nosnými sloupky dolů k zemi. Konstrukce nových multifunkčních bioklimatických pergol jsou důmyslně řešeny tak, aby bylo možné jejich pozdější zvýšení užitných vlastností rozšířením další výbavou a doplňky. Pořízením multifunkční bioklimatické pergoly získáváte nejvariabilnější zastřešení, které současný trh nabízí a zároveň zůstává zachováno přirozené prostředí a klima pro Váš organizmus i všech obyvatel domu.

Další variantou zastřešené terasy z naší produkce je PERGOLA ECO, která nabízí cenově dostupnou alternativu. Vyznačuje se jednoduchou, ale elegantní konstrukcí a rychlou dostupností. Hlavní výhodou je možnost v následných krocích vybavovat základní sestavu Pergolu ECO dalšími funkčními doplňky, např.: zastínění střechy vnější markýzou, přesuvné rámové či bezrámové stěny v bočních stranách nebo screenovými roletami. Střecha je řešena jako pevná neotvíravá a je vyrobena z vícekomorových polykarbonátových desek o tloušťce 16 mm.

 

BIOKLIMATICKÁ PERGOLA SPA

PERGOLA SPA posunuje koncept odpočinkových altánů, splňuje požadavky na regulaci slunečních paprsků několika na sobě nezávislými systémy. Dálkové ovládání je již samozřejmostí. Pergola SPA je nadčasovým a promyšleným systémem, který Vám nabídne všechny výhody multifunkčních bioklimatických pergol. Unikátní konstrukce střechy, účinný stínící systém ve střeše, velký výběr stínících a dekorativních systémů ve svislých stěnách Vám umožní vytvořit si útulný prostor, který bude vyhovovat Vašim náročným potřebám a osobnímu vkusu. Užívejte si skutečné pohody a klidu na Vaší zahradě. Pergola SPA bude skutečným klenotem Vaší zahrady.

FIXNÍ ZASTŘEŠENÍ TERASY ALUKOV PERGOLA

Prodlužte si terasovou sezónu se systémem ALUKOV PERGOLA.  ALUKOV PERGOLA je na zakázku vyráběný terasový zastřešovací systém s pevnou, neposuvnou střechou, který Vám umožní zakrytí Vaší terasy jako střecha bez vyplněných bočních stěn. Můžete však již na začátku Vaší investice výhledově počítat s budoucí možností dokoupení bočních stěny  CLEAR systémem - bezrámových skleněných přesuvných stěn. Vaše terasa tak bude chráněna před větrem a deštěm. Interiér se navíc rychle ohřeje a poskytne příjemné teplo. Možnost využití Vaší terasy se tím zvýší asi až na  200 dní v roce. Získáte prostorné a plně funkční sezónní zastřešení k prodloužením venkovní terasové sezóny.

 

PERGOLA ECO

Další variantou zastřešené terasy z naší produkce je PERGOLA ECO. Vyznačuje se jednoduchou, ale elegantní konstrukcí a rychlou dostupností. Hlavní výhodou je možnost v následných krocích vybavovat základní sestavu Pergolu ECO dalšími funkčními doplňky, např.: zastínění střechy vnější markýzou, přesuvné rámové či bezrámové stěny v bočních stranách nebo screenovými roletami.

 ZASTŘEŠENÍ TERASY CORSO

Hledáte místo, kde můžete relaxovat a užívat si svou venkovní terasu i přes nepřizeň počasí ?  Nenechte se omezovat větrem, ani deštěm a využijte všech výhod, které nabízí posuvná zastřešení terasy CORSO od Alukovu. 

Zastřešení terasy CORSO Vám umožní využívat Vaši terasu celý rok. Hlavní výhoda zastřešení – možnost otevření. Zastřešení je rozděleno dle své délky na jednotlivé segmenty. Segment tvoří střecha spojená s přední částí zastřešení. Segmenty lze jednotlivě posunovat oběma směry po kolejnicích do stran.

Toto unikátní řešení Vám umožní  posunout celou konstrukci zastřešení stranou a otevřít tak zastřešení, tedy stěny i střechu současně při hezkém počasí. Takto si můžete užít Vaši terasu v jakémkoli ročním období a za každého počasí. V létě , na rozdíl od běžných zastřešovacích konstrukcí, neztratíte možnost se na Vaší terase opalovat. Na jaře a na podzim získáte díky celo opláštěné konstrukci zastřešení terasy CORSO nezanedbatelný tepelný benefit Vašeho proskleného místa odpočinku i rodinného setkávání.

Vhodně zvolenými stínícími systémy dokážete Vaši terasu ochránit před přehřátím a díky posuvným segmentům i intenzivně odvětrávat. Celková variabilita a použité materiály zastřešení CORSO a jeho doplňků Vám umožní v zimním období minimalizovat světelné ztráty v připojených obytných místnostech. Posuvné zastřešení terasy CORSO je vyráběno na zakázku a proto vždy skvěle splyne s vaším domem. Proto jsou posuvná zastřešení  CORSO jedinečným řešením pro Vaši terasu.

Proč zastřešení Terasy od alukovu?

 

Alukov ručí za špičkovou kvalitu svých výrobků

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Naše výrobky získaly řadu ocenění, jejich kvalitu a vysokou funkčnost zdůrazňují odborníci na celém světě.

  Spolehlivost

SPOLEHLIVOST

Používáme vysoce kvalitní a odolné materiály. Na prémiová zastřešení poskytujeme až 15letou záruku.

Prohlédněte si náš katalog
Výrobky společnosti Alukov vynikají velmi lehkým ovládáním

LEHKOST OVLÁDÁNÍ

Díky unikátnímu kolejnicovému systému můžete zastřešení snadno otevřít a uzavřít kdykoliv chcete.

  Společnost Alukov následuje nejnovější trendy

DESIGN

Vzhled zastřešení vychází z nejnovějších architektonických trendů. Najdeme ideální řešení pro každou zahradu.