Posuvná zastřešení teras CORSO

Jsme výrobcem zastřešení na míru s více než 20 letou tradicí.
Menu
 
Úvodní stranaZastřešeníZastřešení teras CORSO

ZASTŘEŠENÍ TERASY CORSO

Hledáte místo, kde můžete relaxovat a užívat si svou venkovní terasu i přes nepřizeň počasí ?  Nenechte se omezovat větrem, ani deštěm a využijte všech výhod, které nabízí posuvná zastřešení terasy CORSO od Alukovu.

Zastřešení terasy CORSO Vám umožní využívat terasu celý rok. Hlavní výhoda zastřešení - jeho posuvnost - Vám umožní posunout celou konstrukci a otevřít tak zastřešení při hezkém počasí. Takto si můžete užít Vaši terasu v jakémkoli ročním období a za každého počasí. Proto jsou posuvná zastřešení jedinečným řešením pro Vaši terasu.

Napojením na venkovní zeď vašeho domu rozšiřuje zastřešení vnitřní prostor Vašeho domu a zvyšuje jeho užitkovost. Celé zastřešení funguje na dvou kolejnicích – jedna na namontována na vnější zdi a druhá je upevněna v zemi. Díky těmto kolejnicím můžete jednoduše posouvat zastřešení terasy v obou směrech.

Díky tomu si užíváte Vaši terasu nejen za hezkého počasí, ale i když prší. Existuje nepřeberné množství možností jak zastřešení využít - můžete vytvořit nový prostor pro přemýšlení, novou jídelnu, nebo prostor pod zastřešením využít jako úložnu venkovního nábytku. Zastřešení terasy CORSO výrazně snižuje tepelné ztráty a přispívá tak k úsporám za vytápění.

Fixní zastřešení

Prodlužte si letní sezónu se systémem ALUKOV PERGOLA. Stěny lze uzavřít posunutím skleněných prvků. Vaše terasa tak bude chráněna před větrem a deštěm.

Zastřešení PERGOLA SKY a ALUKOV PERGOLA doporučujeme vybavit Univerzálními přesuvnými stěnami USWS 19, kterými docílíte požadovaného celkového nebo dle potřeby částečného uzavření terasy. Přesuvné stěny USWS 19 jsou ale také vhodné do jakéhokoli stavebního otvoru či konstrukce. Systém je variabilní a tvořen sestavou přesuvných stěn. Jejich počet je omezen počtem drah.

Přesuvní stěny mohou být opatřeny klikou se zámkovým mechanismem. Stěny USWS 19 jsou vyráběny ve společnosti ALUKOV a nosnou konstrukci tvoří pevné hliníkové profily. Barva profilů je volitelná. Jako výplň stěn lze použít bezpečnostní kalené sklo nebo kvalitní polykarbonát. Dlouhou životnost a snadný posun zajišťuje odolná pojezdová mechanika. Pro bližší informace kontaktujte naše obchodní oddělení.

Proč zastřešení Terasy od alukovu?

 

Alukov ručí za špičkovou kvalitu svých výrobků

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Naše výrobky získaly řadu ocenění, jejich kvalitu a vysokou funkčnost zdůrazňují odborníci na celém světě.

  Spolehlivost

SPOLEHLIVOST

Používáme vysoce kvalitní a odolné materiály. Na prémiová zastřešení poskytujeme až 15letou záruku.

Prohlédněte si náš katalog
Výrobky společnosti Alukov vynikají velmi lehkým ovládáním

LEHKOST OVLÁDÁNÍ

Díky unikátnímu kolejnicovému systému můžete zastřešení snadno otevřít a uzavřít kdykoliv chcete.

  Společnost Alukov následuje nejnovější trendy

DESIGN

Vzhled zastřešení vychází z nejnovějších architektonických trendů. Najdeme ideální řešení pro každou zahradu.