Zastřešení teras

JIŽ 25 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 
Úvodní stranaZastřešení teras

 ZASTŘEŠENÍ TERASY CORSO

Hledáte místo, kde můžete relaxovat a užívat si svou venkovní terasu i přes nepřizeň počasí ?  Nenechte se omezovat větrem, ani deštěm a využijte všech výhod, které nabízí posuvná zastřešení terasy CORSO od Alukovu. 

Zastřešení terasy CORSO Vám umožní využívat Vaši terasu celý rok. Hlavní výhoda zastřešení – možnost otevření. Zastřešení je rozděleno dle své délky na jednotlivé segmenty. Segment tvoří střecha spojená s přední částí zastřešení. Segmenty lze jednotlivě posunovat oběma směry po kolejnicích do stran.

Toto unikátní řešení Vám umožní  posunout celou konstrukci zastřešení stranou a otevřít tak zastřešení, tedy stěny i střechu současně při hezkém počasí. Takto si můžete užít Vaši terasu v jakémkoli ročním období a za každého počasí. V létě , na rozdíl od běžných zastřešovacích konstrukcí, neztratíte možnost se na Vaší terase opalovat. Na jaře a na podzim získáte díky celo opláštěné konstrukci zastřešení terasy CORSO nezanedbatelný tepelný benefit Vašeho proskleného místa odpočinku i rodinného setkávání.

Vhodně zvolenými stínícími systémy dokážete Vaši terasu ochránit před přehřátím a díky posuvným segmentům i intenzivně odvětrávat. Celková variabilita a použité materiály zastřešení CORSO a jeho doplňků Vám umožní v zimním období minimalizovat světelné ztráty v připojených obytných místnostech. Posuvné zastřešení terasy CORSO je vyráběno na zakázku a proto vždy skvěle splyne s vaším domem. Proto jsou posuvná zastřešení  CORSO jedinečným řešením pro Vaši terasu.

 

MULTIFUNKČNÍ BIOKLIMATICKÁ PERGOLA SKY®

MULTIFUNKČNÍ BIOKLIMATICKÉ PERGOLY jsou novou generací pergol. Kombinují důležité a moderní požadavky kladené na zastřešení terasy, jako je regulace teploty a slunečního záření, celoroční pobyt pod pergolou nebo ochrana inventáře terasy před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Na sobě nezávislé systémy posunu střechy, slunečního stínění, bočních přesuvných stěn i bočních screenových rolet Vám dávají možnost neomezeného kombinování těchto funkcionalit a tím přizpůsobení klimatických podmínek pod pergolou zcela vašim individuálním požadavkům. Využitím průhledných materiálů ve střeše a bocích zastřešení dochází k přirozenému prosvětlení prostoru a přilehlých prostor domu. Dalším efektem je ochrana fasády a zvýšení tepelné izolace domu. Dešťová voda je skrytě vedena ze střechy pergoly jejími nosnými sloupky dolů k zemi. Konstrukce nových multifunkčních bioklimatických pergol jsou důmyslně řešeny tak, aby bylo možné jejich pozdější zvýšení užitných vlastností rozšířením další výbavou a doplňky. Pořízením multifunkční bioklimatické pergoly získáváte nejvariabilnější zastřešení, které současný trh nabízí a zároveň zůstává zachováno přirozené prostředí a klima pro Váš organizmus i Všech obyvatel domu.

FIXNÍ ZASTŘEŠENÍ TERASY ALUKOV PERGOLA

Prodlužte si terasovou sezónu se systémem ALUKOV PERGOLA.  ALUKOV PERGOLA je na zakázku vyráběný terasový zastřešovací systém s pevnou, neposuvnou střechou, který Vám umožní zakrytí Vaší terasy jako střecha bez vyplněných bočních stěn. Můžete však již na začátku Vaší investice výhledově počítat s budoucí možností dokoupení bočních stěny  CLEAR systémem - bezrámových skleněných přesuvných stěn. Vaše terasa tak bude chráněna před větrem a deštěm. Interiér se navíc rychle ohřeje a poskytne příjemné teplo. Možnost využití Vaší terasy se tím zvýší asi až na  200 dní v roce. Získáte prostorné a plně funkční sezónní zastřešení k prodloužením venkovní terasové sezóny.

ALUKOV PERGOLA může najít využití v exterieru na terase, jako kryté stání pro auto nebo krytý vstup do domu. Lze jej také využít k prodloužení střechy, zastřešení schodišť a zábradlí, přizpůsobit tvaru sedlové střechy a pro další speciální konstrukce. Konstrukce profilů umožňují vysokou nosnost střechy, proto je konstrukce efektivně přizpůsobena všem statickým požadavkům – např. od sněhového zatížení v nížinách až po sněhové zatížení v podhorských nebo horských oblastech.

Pro regulaci vnitřní teploty terasového zastřešení ALUKOV PERGOLA je možné dokoupit stínící markýzy s elektrickým posunem a velkoplošné elektricky ovládané screenové rolety do bočních stěn. 

Užijte si  útulné dny s rodinou venku, propojeni s Vaší zahradou ,připravte si jídlo společně s přáteli na vlastní terase. Nebo si jen skvěle odpočiňte.

Proč zastřešení Terasy od alukovu?

 

Alukov ručí za špičkovou kvalitu svých výrobků

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Naše výrobky získaly řadu ocenění, jejich kvalitu a vysokou funkčnost zdůrazňují odborníci na celém světě.

  Spolehlivost

SPOLEHLIVOST

Používáme vysoce kvalitní a odolné materiály. Na prémiová zastřešení poskytujeme až 15letou záruku.

Prohlédněte si náš katalog
Výrobky společnosti Alukov vynikají velmi lehkým ovládáním

LEHKOST OVLÁDÁNÍ

Díky unikátnímu kolejnicovému systému můžete zastřešení snadno otevřít a uzavřít kdykoliv chcete.

  Společnost Alukov následuje nejnovější trendy

DESIGN

Vzhled zastřešení vychází z nejnovějších architektonických trendů. Najdeme ideální řešení pro každou zahradu.