JIŽ 27 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

O společnosti

Úvodní stranaO AlukovuO společnosti

Sídlo společnosti Alukov v Orli u Chrudimi

 

Společnost ALUKOV je tradiční, ryze český výrobce posuvných zastřešení teras CORSO, zastřešení bazénů, vířivých van a zastřešení pro hotely, restaurace a kavárny CORSO HORECA. Firma byla založena v Orli u Chrudimi 3. října 1995. Od té doby výrobky pod značkou ALUKOV užívají desítky tisíc zákazníků po celém světě. S roční produkcí zastřešení kolem 3 tisíc výrobků se ALUKOV bezpochyby řadí mezi nejvýznamnější společnosti v oboru v celé Evropě.

ALUKOV si za dobu své existence vybudoval pověst jednoho z hlavních světových inovátorů v oblasti technologií zastřešení bazénů a tvůrce systému zastřešení teras. ALUKOV je také respektovaným lídrem uznávané mezinárodní asociace kvalifikovaných výrobců a prodejců zastřešení bazénů s názvem IPC Team, EHZS, kterou společnost ALUKOV založila dne 15. 7. 2005. Každoročně společnost Alukov a.s. nabízí svým zákazníkům nové modely zastřešení bazénů a nová technická řešení výrobků obohacená o atraktivní prvky.

Zastřešení bazénů a zastřešení teras vyrobená v ALUKOVU jsou vyvážena do čtyřiceti zemí světa. Hlavními rysy našich výrobků jsou vysoká kvalita, variabilita, nadčasovost a jednoduchost používání. Díky dvacetiletým zkušenostem dokážeme nabídnout zastřešení tak, abyste byli vždy spokojeni a aby náš výrobek dokonale doplnil Váš dům a zapadl do Vaší zahrady. Můžete volit mezi třemi desítkami nízkých, středních a vysokých modelů zastřešení bazénů. Stále oblíbenější je také zastřešení teras s jedinečnou samostojnou čelní stěnou, díky které dosahuje naše zastřešení maximální variability.