Nízká nepodchozí zastřešení bazénu

JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

PRÉMIOVÁ NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU

Nechcete-li narušit vzhled Vaší zahrady, ale přitom je pro Vás důležitý komfort plavání pod zastřešením bazénu, a to nezávisle na rozmarech počasí, pak je zde pro Vás nízká řada zastřešení bazénu. Nízká zastřešení bazénu dostatečně ochrání Váš bazén před nepřízní počasí a přitom si můžete dopřát chvilky sportu a relaxace v zakrytém bazénu. Samozřejmostí je pak maximální otevření zastřešení bazénu v letním slunném počasí.

MOTORIZOVANÁ NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU

Objednejte si motorizované nízké zastřešení bazénu a užijte si maximální komfort a bezpečnost ve vaší bazénové oáze. S našimi inovativními řešeními získáte jedinečnou kombinaci stylu a funkcionality. Přečtěte si o výhodách motorizovaných zastřešení, která přinášejí ochranu před povětrnostními podmínkami a zvýšenou uživatelskou pohodlí, a objevte, jak mohou tyto systémy přispět k vašemu celoročnímu bazénovému zážitku 

PRÉMIOVÁ MOTORIZOVANÁ NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ

Získejte nejvyšší úroveň luxusu a komfortu s našimi premiovými motorizovanými nízkými zastřešeními bazénu. S technologicky pokročilými systémy ovládání a elegantním designem nabízíme dokonalé spojení stylu a funkcionality. Naše zastřešení nejenom chrání váš bazén před nepříznivými povětrnostními podmínkami, ale také vám umožňují maximální kontrolu nad prostředím vaší bazénové oázy. Objevte, jak naše premiová motorizovaná zastřešení přinášejí nezapomenutelný zážitek a luxusní prostředí pro vaši relaxaci a zábavu.

ZÁKLADNÍ MOTORIZOVANÁ NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ

Prohlédněte si základní motorizované nízké zastřešení bazénu a získejte optimální kombinaci pohodlí a ochrany pro vaši bazénovou oázu. S našimi praktickými a cenově dostupnými systémy získáte kontrolu nad prostředím svého bazénu a ochranu před nepříznivým počasím.

ZÁKLADNÍ NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ

Společnost Alukov přináší na trh inovativní řešení v podobě nízkých základních bazénových zastřešení, které se vyznačují nejen svým designem, ale i technickými a bezpečnostními aspekty. Mezi tyto produkty patří PARADE a PARADE LOW, které nabízí ideální kombinaci ceny a výkonu díky svému unikátnímu designu, technickému řešení a možnosti pojezdové dráhy na jedné straně s volitelným bočním vstupem. Model CHAMPION s mechanickým posunem a madly EASY MOVE pak umožňuje snadnou manipulaci a připravenost na instalaci motorů pro ještě větší komfort. Nejnovější řada AZURE reaguje na nejnovější trendy v designu a bezpečnosti, nabízí moderní těsnící systémy a bezpečnostní prvky za přijatelnou cenu, čímž zdůrazňuje závazek společnosti Alukov k výrobě kvalitních a na míru vyrobených řešení, která nebudou ve vaší zahradě nijak rušivě působit.

ZÁKLADNÍ BAZÉNOVÉ ZASTŘEŠENÍ PARADE

Bazénové zastřešení PARADE nebo PARADE LOW přináší díky svému designu a technickému řešení ideální volbu pro váš zahradní bazén. V jakékoli zahradě díky zastřešení PARADE/PARADE LOW vytvoříte vkusné a zároveň nenápadné, bezpečné zakrytí vašeho bazénu. Pojezdová dráha pouze na jedné straně, volitelný boční vstup se zámkem vám v PARADE přináší v dané kategorii zastřešení bazénu s nejlepším poměrem cena/výkon.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU CHAMPION

Model CHAMPION je mechanicky posuvné zastřešení s integrovanými madly EASY MOVE. Již v základním provedení je připraveno na možnost pozdější instalace motorů ALUKOV LINE.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU AZURE

V souladu s posledními evropskými designovými, konstrukčními a bezpečnostními trendy přináší společnost ALUKOV do segmentu trhu bazénových zastřešení za nízkou cenu novou produktovou řadu zastřešení bazénu pod označením AZURE. Jedná se o nový profilový systém cíleně vyvinutý tak, aby umožnil již v základní ceně použití moderních těsnících systémů segmentů, bezpečnostních prvků a elegantních zakulacených profilů.

Nenechte se limitovat boxovým řešením od jiného výrobce - i přesto, že řada AZURE je základním řešením od Alukovu, tak je každé zastřešení vyráběno s maximální pečlivostí, na míru Vašemu bazénu.

Produktový list bazénového zastřešení

 

Proč zastřešení bazénu od alukovu?

 

Alukov ručí za špičkovou kvalitu svých výrobků

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Naše výrobky získaly řadu ocenění, jejich kvalitu a vysokou funkčnost zdůrazňují odborníci na celém světě.

  Spolehlivost

SPOLEHLIVOST

Používáme vysoce kvalitní a odolné materiály. Na prémiová zastřešení poskytujeme až 15letou záruku.

Výrobky společnosti Alukov vynikají velmi lehkým ovládáním

LEHKOST OVLÁDÁNÍ

Díky unikátnímu kolejnicovému systému můžete zastřešení snadno otevřít a uzavřít kdykoliv chcete.

  Zámky a aretační systémy zajišťují bezpečnost použití zastřešení

BEZPEČÍ

Zastřešení lze bezpečně uzavřít, zajistit a uzamknout pro Vaše maximální bezpečí. Vše máte pod kontrolou.