JIŽ 25 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 
Úvodní strana  »  Přesuvné stěny  »  BEZRÁMOVÉ STĚNY

BEZRÁMOVÉ STĚNY

BEZRÁMOVÉ STĚNY

Bezrámové skleněné stěny představují nadstandardní designový prvek na Vaší terase.

Bezrámové skleněné stěny představují designový a funkční prvek na Vaší terase. Svou konstrukcí jde o přesuvné bezrámové skleněné stěny umístěné z vrchu do mechanického závěsu a současně do dolní kolejnice pro snadný pojezd. Pro plný požitek

a čistý výhled do okolí terasy nejsou skleněné výplně přerušovány dalšími konstrukčními prvky. Výplně jsou z velmi odolných a bezpečnostních 8 mm nebo 10 mm skel. Skleněná křídla se velmi snadno pohybují po vodících kolejnicích. Díl dosedající na sloup je opatřen zámkovým systémem pro zabezpečení systému a vstupu již ve standardní výbavě. Součástí je také nerezové vnitřní madlo. Bezrámové skleněné stěny jsou vhodným doplňkem zastřešení ALUKOV PERGOLA nebo PERGOLA SKY®, PERGOLA SKY® SOLO. Využití ale najdou také pro uzavření téměř jakéhokoli stavebního otvoru. Prožijte svůj pobyt na terase v ničím nerušeném kontaktu s okolní zahradou!


 

PROČ BEZRÁMOVÉ PŘESUVNÉ STĚNY:

■ bezprofilový čistý design

■ možnost instalace sezónního dotěsnění skleněných křídel

■ lehký posun

■ snadná údržba

■ bezpečnost a spolehlivost

■ odolnost proti prohnutí větrem

■ méně náročné na zástavbový prostor

■ možnost většího otevření prostoru terasy

    

 

„Přesuvné bezrámové skleněné stěny, se vyznačují celoskleněnými výplněmi pro ničím nerušený požitek a čistý výhled do okolí terasy.”

 

 

 

Bezrámové stěny - leták ke stažení