Menu
 

Přehled zastřešení bazénů, teras a vířivých van

Úvodní stranaZastřešení

Díky každodenním zkušenostem a neustálé kontrole celého výrobního procesu máme možnost posouvat technické, designové a bezpečnostní vlastnosti zastřešení. Nejenže držíme krok se světovými trendy, ale výrazně se na jejich tvorbě podílíme.

Ať už si vyberete jakýkoliv z desítek modelů zastřešení bazénů, vířivých van nebo zastřešení teras, můžete si být jisti, že bude precizně vyroben na míru právě podle Vašich představ a požadavků.

 

ZASTŘEŠENÍ TERASY CORSO

Hledáte místo, kde byste mohli relaxovat, užívat si přírody, ale idylku na terase nebo balkóně vám většinou překazí počasí? Nenechte se omezovat větrem a deštěm, užijte si maximum výhod posuvného zastřešení terasy CORSO

 
 

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ A VÍŘIVEK

NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ


Nechcete-li narušit vzhled Vaší zahrady, ale přitom je pro Vás důležitý komfort plavání v zastřešeném bazénu, a to nezávisle na rozmarech počasí, pak je zde pro Vás nízká řada zastřešení bazénů.

 

STŘEDNÍ ZASTŘEŠENÍ


Středně vysoká zastřešení bazénů představují zlatou střední cestu. Šetrně zapadají do konceptu zahrady a přitom poskytují možnost volného pohybu ve střední části zastřešení.

 

VYSOKÁ ZASTŘEŠENÍ


Vysoká zastřešení bazénů poskytují komfort volného pohybu kolem zastřešeného bazénu a umožňují tak vytvořit u bazénu například i příjemné posezení s rodinou a přáteli.

 

ZASTŘEŠENÍ VÍŘIVEK


Nabízíme Vám tři modely zastřešení vířivých van, vždy ve dvou velikostech. Vyberte si, který model by se nejlépe hodil právě Vám, a zjistěte více o jeho výhodách.

 
 

ZASTŘEŠOVACÍ SYSTÉM HORECA

Pro zvýšení kapacity a pohodlí Vašich zákazníků. Zastřešovací systém HORECA pro hotely, kavárny a restaurace zajisťují zvýšení kapacity provozovny a dovolí i v případě nepřizně počasí využít venkonvního posezení.

Mám zájem o zastřešení