JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Přehled zastřešení bazénů, teras a vířivých van

Úvodní stranaProdukty

Díky každodenním zkušenostem a neustálé kontrole celého výrobního procesu máme možnost posouvat technické, designové a bezpečnostní vlastnosti zastřešení. Nejenže držíme krok se světovými trendy, ale výrazně se na jejich tvorbě podílíme.

Ať už si vyberete jakýkoliv z desítek modelů zastřešení bazénů, vířivých van nebo zastřešení teras, můžete si být jisti, že bude precizně vyroben na míru právě podle Vašich představ a požadavků.

 

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ A VÍŘIVEK

 

NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ

Nechcete-li narušit vzhled Vaší zahrady, ale přitom je pro Vás důležitý komfort plavání v zastřešeném bazénu, a to nezávisle na rozmarech počasí, pak je zde pro Vás nízká řada zastřešení bazénů.

 

STŘEDNÍ ZASTŘEŠENÍ

Středně vysoká zastřešení bazénů představují zlatou střední cestu. Šetrně zapadají do konceptu zahrady a přitom poskytují možnost volného pohybu ve střední části zastřešení.

 

VYSOKÁ ZASTŘEŠENÍ

Vysoká zastřešení bazénů poskytují komfort volného pohybu kolem zastřešeného bazénu a umožňují tak vytvořit u bazénu například i příjemné posezení s rodinou a přáteli.

 

ZASTŘEŠENÍ VÍŘIVEK

Nabízíme Vám tři modely zastřešení vířivých van, vždy ve dvou velikostech. Vyberte si, který model by se nejlépe hodil právě Vám, a zjistěte více o jeho výhodách.

 
 

ZASTŘEŠENÍ TERASY CORSO

Hledáte místo, kde byste mohli relaxovat, užívat si přírody, ale idylku na terase nebo balkóně vám většinou překazí počasí? Nenechte se omezovat větrem a deštěm, užijte si maximum výhod posuvného zastřešení terasy CORSO

 

PERGOLY

Prodlužte svou terasovou sezónu s pergolami od Alukovu. Vyberte si ze tří unikátních modelů - fixní Alukov Pergola, multifunkční bioklimatická Pergola Venti, bioklimatická Pergola SPA

 
 

ZASTŘEŠOVACÍ SYSTÉM HORECA

Pro zvýšení kapacity a pohodlí Vašich zákazníků. Zastřešovací systémy HORECA pro hotely, kavárny a restaurace zajisťují zvýšení kapacity provozovny a dovolí i v případě nepřízně počasí využít venkovního posezení.

CARPORTY

CARPORT je inovativním výrobkem, přístřeškem pro automobily, v sortimentu společnosti ALUKOV, předního výrobce terasových a bazénových zastřešení. Konstrukce je navržena tak, aby plně vyhovovala jak technickým normám, tak estetickému designu moderní architektury.

ALUKOV SOLAR – SOLÁRNÍ ZASTŘEŠENÍ

ALUKOV Solar představuje ESTETICKOU FOTOVOLTAIKU – způsob, jak sladit vaší energetikou soběstačnost a estetický design domova všude tam, kde již plocha střechy pro výkon solární elektrárny nestačí nebo není možné solární panely na střechy instalovat. Naše výkonné a moderní Pergoly Solar a Carporty Solar Vám přináší nejen snížení nákladů na energie, ale také další benefity klasických zastřešení.

Vítejte ve světě, kde krása a technologie spojují své síly pro udržitelnou budoucnost.  

 

 

Proč zastřešení bazénu od alukovu?

 

Zaměstnanci společnosti Alukov dbají na osobní přístup

OCHOTA PRACOVNÍKŮ

Osobní přístup k zákazníkům je pro naši společnost prioritou. Každý výrobek přizpůsobíme Vašim přáním.

  Užitné vlastnosti zastřešení jsou tak vysoké díky velké variabilitě

VARIABILITA

Využijte svou terasu či bazén za každého počasí – otevřete za horka, uzavřete před chladem a deštěm.

Nejen záruky, ale také jistota servisu, kdykoliv potřebujete, to je Alukov

DLOUHODOBÝ SERVIS

Maximální péči Vám poskytujeme od prvního kontaktu a ještě dlouho po dodání výrobku. Starosti nechte na nás.

  Společnost Alukov následuje nejnovější trendy

DESIGN

Vzhled zastřešení vychází z nejnovějších architektonických trendů. Najdeme ideální řešení pro každou zahradu.