JIŽ 27 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Přehled zastřešení bazénů, teras a vířivých van

Úvodní stranaProdukty

Díky každodenním zkušenostem a neustálé kontrole celého výrobního procesu máme možnost posouvat technické, designové a bezpečnostní vlastnosti zastřešení. Nejenže držíme krok se světovými trendy, ale výrazně se na jejich tvorbě podílíme.

Ať už si vyberete jakýkoliv z desítek modelů zastřešení bazénů, vířivých van nebo zastřešení teras, můžete si být jisti, že bude precizně vyroben na míru právě podle Vašich představ a požadavků.

 

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ A VÍŘIVEK

 

NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ

Nechcete-li narušit vzhled Vaší zahrady, ale přitom je pro Vás důležitý komfort plavání v zastřešeném bazénu, a to nezávisle na rozmarech počasí, pak je zde pro Vás nízká řada zastřešení bazénů.

 

STŘEDNÍ ZASTŘEŠENÍ

Středně vysoká zastřešení bazénů představují zlatou střední cestu. Šetrně zapadají do konceptu zahrady a přitom poskytují možnost volného pohybu ve střední části zastřešení.

 

VYSOKÁ ZASTŘEŠENÍ

Vysoká zastřešení bazénů poskytují komfort volného pohybu kolem zastřešeného bazénu a umožňují tak vytvořit u bazénu například i příjemné posezení s rodinou a přáteli.

 

ZASTŘEŠENÍ VÍŘIVEK

Nabízíme Vám tři modely zastřešení vířivých van, vždy ve dvou velikostech. Vyberte si, který model by se nejlépe hodil právě Vám, a zjistěte více o jeho výhodách.

 
 

ZASTŘEŠENÍ TERASY CORSO

Hledáte místo, kde byste mohli relaxovat, užívat si přírody, ale idylku na terase nebo balkóně vám většinou překazí počasí? Nenechte se omezovat větrem a deštěm, užijte si maximum výhod posuvného zastřešení terasy CORSO

 

PERGOLY

Prodlužte svou terasovou sezónu s pergolami od Alukovu. Vyberte si ze tří unikátních modelů - fixní Alukov Pergola, multifunkční bioklimatická Pergola Venti, bioklimatická Pergola SPA

 
 

ZASTŘEŠOVACÍ SYSTÉM HORECA

Pro zvýšení kapacity a pohodlí Vašich zákazníků. Zastřešovací systémy HORECA pro hotely, kavárny a restaurace zajisťují zvýšení kapacity provozovny a dovolí i v případě nepřízně počasí využít venkovního posezení.

SOLÁRNÍ PROGRAM A CARPORTY

CARPORT je inovativním výrobkem, přístřeškem pro automobily, v sortimentu společnosti ALUKOV

 

Proč zastřešení od Alukovu?

 

Alukov ručí za špičkovou kvalitu svých výrobků

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Naše výrobky získaly řadu ocenění, jejich kvalitu a vysokou funkčnost zdůrazňují odborníci na celém světě.

  Spolehlivost

SPOLEHLIVOST

Používáme vysoce kvalitní a odolné materiály. Na prémiová zastřešení poskytujeme až 15letou záruku.

Nejen záruky, ale také jistota servisu, kdykoliv potřebujete, to je Alukov

DLOUHODOBÝ SERVIS

Maximální péči Vám poskytujeme od prvního kontaktu a ještě dlouho po dodání výrobku. Starosti nechte na nás.

  Společnost Alukov následuje nejnovější trendy

DESIGN

Vzhled zastřešení vychází z nejnovějších architektonických trendů. Najdeme ideální řešení pro každou zahradu.