JIŽ 27 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 
Úvodní strana  »  CARPORTY  »  CARPORT
... přístřešek pro vaše auto

CARPORT

CARPORT

CARPORT je inovativním výrobkem, přístřeškem pro automobily, v sortimentu společnosti ALUKOV, předním výrobcem terasových a bazénových zastřešení. Konstrukce je navržena tak, aby plně vyhovovala jak technickým normám, tak estetickému designu moderní architektury. CARPORT je jednoduché a elegantní ře­šení, jak ochránit Váš vůz, kola, čtyřkolky koloběžky nebo jiné zaparkované zařízení. Šikmé střechy se realizují na územích s větším počtem dešťových srážek a pomáhají odtávání pravidelných sněhových nadílek. Rovné střechy jsou vhodnější do klimaticky slunečnějších prostředí. Silná, masivní konstrukce s dobrým ukotvením odolá silnému náporu větru. Váš vůz bude za každého ročního období a v každém počasí dobře ochráněn.

 

TYP A ROVNÁ STŘECHA, SINGLE,
3000 X 5400 X 2730 mm

CARPORT ocení všichni náročnější majitelé vozů. Je nenáročný na prostor, snadno se vejde také do úzkých proluk mezi domy

TYP B ŠIKMÁ STŘECHA, SINGLE,
3000 X 5400 X 2730 mm

Přístřešek se šikmou střechou se uplatní všude tam, kde potřebujete spád pro rychlejší odtok vody nebo tajícího sněhu. Přizpůsobením sklonu přístřešku se sklonem střechy Vašeho domu sladíte celkový design.

Typ A - rovná střecha, single Typ B šikmá střecha, single

 

TYP A ROVNÁ STŘECHA, DOUBLE,
5500 X 5400 X 2730 mm

Rodinné parkování umožňuje pohodlný prostor pro dvě osobní vozidla. Světelně pro­pustná střecha poskytuje dostatek světla pro bezpečný pohyb pod CARPORTem, zároveň příjemně rozptyluje sluneční záření.

TYP B ŠIKMÁ STŘECHA, DOUBLE,
5500 X 5400 X 2730 mm

Silná konstrukce s příčnými profily zvyšuje maximálně únosnost střechy. Při ploše nad 10m2 střechy je její sklon žádoucí pro využití zejména ve větších nadmořských výškách. Skvělý přístřešek nejen pro auta.

Typ B - rovná střecha, double Typ B šikmá střecha, double

 

PROČ SI VYBRAT CARPORT?

  • finančně a prostorově méně ná­ročné nežli stavba garáže
  • ochrana laku a interieru vozu před poškozením UV slunečním zářením
  • ochrana karoserie a skel před krupobitím
  • ochrana karoserie a laku před ptačími exkrementy a padajícími plody ze stromů
  • minimální náročnost na údržbu
  • není potřeba stavebního povolení
  • další využití mimo parkování vozidla

 

 


LETÁK ZASTŘEŠENÍ CARPORT KE STAŽENÍ