JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 
Pojízdná terasa

POOLDECK

POOLDECK

Pool Deck B piktogram

 

Pool Deck C piktogram

Výběrem tohoto modelu zastřešení jste na správné cestě, aby se vaše zahrada s bazénem stala skutečným únikem od každodenního shonu. Pojízdná terasa POOLDECK přidává klíčové prvky, které zvýší její užitnou hodnotu a komfort.

POOLDECK zastřešení představuje víceúčelový komfortní přístup ke způsobu, jak si užívat svůj bazén a hlavně jeho plochu a to i během doby, kdy se nekoupete. Spojuje eleganci a funkčnost a také praktické vlastnosti. Ať už jde o ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami jako je déšť, sníh nebo podzimní spad listí, ale také nechtěný pád osob a zvířecích miláčků do bazénu. Tato rizika eliminuje pochozí bazénové zastřešení, které bezpečně, designově a také nenápadně zakryje váš bazén.

Posuvná terasa POOL DECK POOL DECK zastřešení

Posuvná terasa POOLDECK imituje a zároveň funkčně nahrazuje prostor terasy. Její nosnost a plochý tvar je vhodný a dostatečný k umístění nábytku pro relaxaci zejména v době, kdy je bazén uzavřen. Je vyhledávaným řešením tíživé prostorové situace, kde rozměry zahrady kolem bazénu neumožňují vytvoření standardní funkční terasy. Díky dřevěnému dekorativnímu vzhledu je zakrytí také vyhledávaným designovým řešením pro podporu celkového vzhledu i rozsáhlé zahrady.

Otevřené pochozí zastřešení Pool Deck Zavřené terasové zastřešení Pool Deck

Naše konstrukce POOLDECK je kombinovatelná s různými druhy exotických dřev nebo WPC teras.

Pro více informací o možnostech POOLDECK, plochém terasovém zastřešení a jeho instalaci neváhejte kontaktovat naše odborníky. Učiňte z vašeho bazénu centrum relaxace a zábavy pro celou rodinu.

Navštivte náš showroom v Orli u Chrudimi a pochozí terasové zastřešení POOLDECK si zde můžete prohlédnout a vyzkoušet. Naši odborníci Vám budou nápomocni poskytnout přímo na místě odborné informace.