JIŽ 25 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 
Chytré řešení péče o váš bazén

Zastřešení bazénu Champion

Zastřešení bazénu Champion

Bazénové zastřešení CHAMPION je díky svému designovému zpracování vhodné do každé zahrady. Rafinovaně kombinuje komfort, estetiku a příjemné uživatelské vlastnosti. Nízkou výškou nechává vyniknout architektuře domu, okolní zahradě i samotnému bazénu. Přirozeně se stane součástí vaší snadné a zároveň profesionální péče o bazén.

Teleskopické zastřešení má stabilní odlehčenou konstrukci pro velmi snadný posun všech jeho částí. Průhledné výplně umožňují dokonalý výhled do bazénu i během zavřené polohy. CHAMPION je dokonalý a tichý solitér ve Vaší zahradě. Kvalitní a odolná barva profilů podtrhne jeho celkový vzhled.

 

PROČ 

■ Rychlá a jednoduchá montáž

■ Zakázková výroba na míru

■ Unikátní zastřešení s úzkou vodící kolejnicí

■ Důvtipně a prakticky integrované madlo EASY MOVE

■ Zastřešení konstrukčně navrženo jako platforma pro budoucí elektrifikaci posunu segmentů

instalační sadou motorů ALUKOV LINE

 

Naše zastřešení si můžete zajistit proti nechtěnému otevření bezpečnostní aretací. Zabezpečí zastřešení před náhlým prudkým větrem v době vaší nepřítomnosti. Ovládání je jednoduché a rychlé.

Bezpečnostní aretace  
 

 

Pro delší nepřítomnost v bazénu doporučujeme bezpečně uzavřít zastřešení uzamykatelnou aretací. Váš bazén je  bezpečně uzavřen a v bezpečí je kdokoli před nechtěným pádem do vody.

Uzamykatelná bezpečnostní aretace  
 

 

Integrované madlo EASY MOVE využijete pro manuální posun segmentů zastřešení. Madlo máte vždy po ruce. Stačí jej vyjmout z držáku, jednoduchým pohybem zajistit do patky a je připraveno k použití.

Výklopné madlo EASY MOVE  

 

 

Sklopené madlo Vyklopené madlo

 

Výrobní řady

  Šířka Délka
Champion 30x80 do 4,25 m 6,33 m - 12,67 m
Champion 38x100 do 5,25 m 6,33 m - 12,67 m

 

Kompaktní polykarbonátová výplň 4 mm

 

Barva konstrukce 

   
Stříbrná Antracit

 


LETÁK ZASTŘEŠENÍ CHAMPION KE STAŽENÍ 

 

Zastřešení Champion je dodáváno bez možnosti vstupu do bazénu. Tento typ zastřešení vzhledem k nízké výšce není určen v  uzavřené poloze pro užívání bazénu.