JIŽ 25 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

UDĚLEJTE SI JASNO, pod naším terasovým zastřešením...

UDĚLEJTE SI JASNO, pod naším terasovým zastřešením...

Vážení zákazníci,

pravá terasová sezóna teprve přijde, ale už nyní můžete využít vhodného času na řešení, jak ji co nejvhodněji zastřešit. 

 

Terasové zastřešení Vám poskytuje zvýšený komfort bydlení a také velké množství využití. Svou terasu využijete k rodinným oslavám, odpočinku a relaxaci, ale také k aktivní zábavě, a to vše bez ohledu na počasí. Vybrat si můžete některý z modelů přesuvných zastřešení CORSO nebo z řady PERGOLA SKY a ALUKOV PERGOLA. Na každé zastřešení poskytujeme nadstandardní záruky, odbornou montáž a kompletní servis.

Showroomy/výdejní místa, v Praze a Orli u Chrudimi, kde jsou terasová i bazénová zastřešení vystavena je možné navštívit JEN PRO PŘEDEM DOMLUVENÉ INDIVIDUÁLNÍ NÁVŠTĚVY. Prosíme, využijte k objednání termínu a času Vaší návštěvy následujících telefonních čísel.

 

Showroom/výdejna Praha: MAREK MOZGA, tel.: +420 734 391 529

Showroom/výdejna Orel u Chrudimi: MARTIN CHLUP, tel.: +420 603 565 510

 

Předem se omlouváme se, ale z důvodu přijatých proticovidových opatření jsou naše showroomy/výdejní místa vybavena pro návštěvníky antigenními rychlotesty a hygienickými anticovidovými prostředky.

 

Naši obchodní zástupci mohou Vaše individuální požadavky vyřešit také přímo u Vás nebo využijte možnosti ONLINE komunikace.

 

Telefonicky E-mailem Přes webový poptávkový formulář Formulář zaměření bazénu online

 

Alukov - specialista na zastřešení

 

Alukov bez viru

 

Vážení zákazníci, obchodní partneři, zaměstnanci,

dovolte nám, informovat Vás o aktuální covidové situaci v naší společnosti.

Každodenně sledujeme a vyhodnocujeme oficiální aktuální informace o stavu epidemie koronaviru na území České republiky. Klademe velký důraz na dodržování pravidel osobní a provozní hygieny. Řídíme se na všech úsecích společnosti osvědčeným pravidlem 3R. Našim zaměstnancům poskytujeme ochranné roušky FFP2 a desinfekci v průběhu celého pracovního provozu. Zásoby hygienického materiálu pravidelně doplňujeme. Ve všech prostorech společnosti a také v showroomech pravidelně používáme čističku vzduchu PROTECTIVE CUBE. Pracovní pozice, které to umožnují jsou v režimu home office.

Abychom předešli případnému nevědomému šíření epidemie mezi zaměstnanci, rozhodli jsme se od 17. února pro jejich plošné testování. V pravidelných intervalech budeme v testování pokračovat.

Bezpečné prostředí pro všechny zaměstnance i návštěvníky naší společnosti je nyní pro nás prioritou. Do odvolání udržíme nastavená hygienická opatření.

Požádali bychom Vás během pobytu ve společnosti ALUKOV o dodržení proticovidových instrukcí. Buďme ohleduplní k sobě a také k ostatním. Děkujeme.

 

Alukov bez viru Alukov bez viru

 

Představujeme a doporučujeme Vám novinková zastřešení:

Pro terasy:

PERGOLA SKY

Multifunkční bioklimatické zastřešení. Jako jediný terasový systém v ČR je vybaven na sobě nezávislými systémy posuvné střechy, střešního stínění, bočních přesuvných stěn a bočních screenových rolet. Takto komplexně regulovat teplotu i sluneční světlo žádný jiný systém nenabízí. Zastřešení lze umístit ke stěně domu a také jako samostatně stojící zahradní altán.

Pergola Sky se stane dokonalou multifunkční součástí Vašeho domu, která zvýší jeho hodnotu.

Chci nezávaznou nabídku  – ZDE

Chci více informací  – ZDE

 

  

 

Pro bazény:

TERRA PRIME

Nejnižší bazénové zastřešení na trhu, navíc s dálkově ovládaným posunem. Dokonale ladí s architekturou Vaší zahrady i domu. Zajišťuje bezpečí proti nechtěnému pádu do bazénu, prodlužuje koupací sezónu a napomáhá udržovat teplotu a čistotu vody. Dokonale zazimuje Váš bazén a svou nízkou výškou nebrání ve výhledu do okolí zahrady. Terra Prime bude vaším bazénovým pomocníkem i ochráncem ve všech ročních obdobích. Tento typ bazénového zastřešení není vybaven bočním vstupem a není možné pod zastřešením bazén běžně užívat.

Chci nezávaznou nabídku  – ZDE

Chci více informací  – ZDE

 

  

 

Naši profesionálně vyškolení manažeři se Vám budou věnovat online, případně si s Vámi domluví schůzku v místě realizace.

 

Požádali bychom Vás při návštěvě našich techniků nebo montážníků u Vás doma o dodržení proticovidových instrukcí. Buďme ohleduplní k sobě a také k ostatním. Děkujeme.

 

Využijte rychlé kontakty na naše operátory:

MARTIN CHLUP: Mobil: +420 603 565 510, E-mail: m.chlup@alukov.cz

MAREK MOZGA: Mobil: +420 734 391 529, E-mail: m.mozga@alukov.cz