OBJEDNAT ZASTŘEŠENÍ ZVLÁDNETE I ONLINE
Menu
 
Úvodní strana  »  Zastřešení teras  »  Fixní zastřešení Alukov Pergola  »  Bioklimatická Pergola Sky ®
VPUSŤTE SLUNCE NA TERASU!

Bioklimatická Pergola Sky ®

Bioklimatická Pergola Sky ®
 

Výrobce kvalitního zastřešení Alukov a. s. Vám představuje unikátní a exkluzivní bioklimatickou pergolu pro zastřešení terasy: PERGOLA SKY®. Díky statické odolnosti střechy vůči sněhu lze tento systém zastřešení terasy používat po celý rok. Regulaci teploty uvnitř zastřešení umožňuje kombinace otevíravé střechy, polohovatelného stínění a v chladných dnech použití tepelného infrazářiče. Díky rozsuvné, ale průhledné střeše zůstává zachován solární systém celkového prostoru terasy.

Během slunečních dní v zimním období je terasa příjemně ohřívána. Průhledná střecha zároveň umožňuje pronikat přirozené denní světlo do přilehlých místností navazující na terasu. Naopak protisluneční clona teplotu na terase v přilehlých místnostech snižuje a zabraňuje zbytečnému přehřívání. Plynule polohovatelný stínící systém je vyroben z vysoce účinného materiálu Soltis Perform 92. Působí jako účinný tepelný štít. Blokuje až 97% tepla, pokud je vystaven slunečnímu nebo jinému tepelnému zdroji. Zvenku chrání a zevnitř chladí.  

 

Proč si vybrat PERGOLA SKY:

 

  • Unikátní systém přirozené klimatizace

Systém bioklimatické pergoly - PERGOLA SKY® podporuje a umožňuje přirozený pohyb vzduchu komínovým efektem. Čersvý vzduch je nasáván z okolí a proudí rozevřenou střechou směrem ven. Průhledné výplně střechy nestíní prostor na terase, naopak umožňují světlu pronikat i do přilehlých prostor domu. Pro vhodnou ochranu před slunečními paprsky si můžete Pergola Sky vybavit integrovaným stínícím systémem.

 

  • Variabilní řešení pro každou terasu

Systém se přizpůsobí každému tvaru terasy ve čtvercovém nebo obdelníkovém tvaru. Jednotlivé části zastřešení lze na sebe napojit a tím zastřešit neomezeně velký prosotor

 

  • Modulární systém střechy

Střecha je vybavena posuvnými částmi, které umožňují rozevření nebo uzavření střechy kdykoli je to potřeba. Vzduch na terase se nepřehřívá a je příjemně ventilován s okolním prostředím. Během nepříznivého počasí střechu jednoduše uzavřete. Itinerář je chráněn a život na terase může pokračovat nerušeně dále.   

 

  • Moderní design

Strohý nadčasový design je vytvořen pro dokonalý soulad s architekturou domu.

 

  • Prodloužení sezóny na terase

Kombinací příslušenství a využitím možností systému modulární střechy si můžete pobyt na terase skutečně prodloužit bez ohledu na roční období. Vhodný systém vytápění prostoru terasy konzultujte s našimi obchodníky.

 

  • Možnost výbavy příslušenstvím

Vhodným a doporučeným doplňkem systému PERGOLA SKY® jsou přesuvné stěny. Nabízíme výběr ze dvou typů. Oba nabízené typy jsou

použitelné zároveň do systému zastřešení terasy ALUKOV PERGOLA nebo do téměř jakéhokoli stavebního otvoru či konstrukce.

Přesuvné bezrámové stěny, vyznačující se celoskleněnými výplněmi pro plný požitek a čistý výhled do okolí terasy.

Přesuvné rámové stěny, charakteristické vyšším komfortem posunu a úrovní těsnění.

 

Ostatní doporučené doplňky:

LED osvětlení
Tepelné infrazářiče

 

  • Výroba na míru

Každé zastřešení PERGOLA SKY se přizpůsobí rozměrům Vaší terasy. Nemusíte tak přizpůsobovat rozměr terasy již hotovému výrobku. Jednoduše Vám jej vyrobíme na míru za výhodných cenových podmínek. 

  • Jednoduché objednání

Velmi jednoduchý systém objednání je skrze našeho obchodního manažera. Jejich profesionalita je zárukou bezproblémového jednání za srozumitelných podmínek. Od uzavření smlouvy po montáž výrobku neuplyne zpravidla více než 6 týdnů.

 

  • Snadná montáž

Montáž je odborně provedena vyškolenými montážními týmy. Systém je vhodný také pro příslušenství k dřevostavbám bez poškození fasády domu a bez ztráty záručních podmínek. Jednoduchý systém montáže zajišťuje instalaci během několika málo hodin.

 

  • Vysoce kvalitní materiály

Hliníková konstrukce je z kvalitních a poctivých profilů navíc lakovaných trvanlivým a odolným nanášením práškových barev. Průhledná polykarbonátová nebo skleněná střecha je vyráběna z materiálů s bezpečnostními atesty. Materiály jsou průběžně testovány a mají všechny potřebné certifikace. Spojovací materiál je z nerezavějících a trvanlivých materiálů. Systém zastřešení obsahuje patentované prvky, které jsou speciálně vyvinuty pro venkovní použití a k specifickým účelům dané konstrukce.