Jsme výrobcem posuvných zastřešení na míru s až 15letou zárukou.
Menu
 
Úvodní strana  »  Zastřešení  »  Zastřešení teras CORSO  »  Fixní zastřešení  »  Zastřešení terasy Pergola Sky ®
VPUSŤTE SLUNCE NA TERASU!

Zastřešení terasy Pergola Sky ®

Zastřešení terasy Pergola Sky ®

Pergola Sky® je propracovaným a variabilním systémem zastřešení terasy. Přednostní zastřešení je modulární střecha, která umožňuje otvírat střechu vždy, když potřebujete. Nedochází k přehřívání prostoru pod pevnou střechou a můžete nechat pronikat blahodárné sluneční paprsky přímo na terasu. Tento typ zastřešení Vám umožní využívat prostor terasy celé léto a také v méně příznivých ročních obdobích. Variabilita systému přímo vybízí k vybavením příslušenstvím. Terasa tak bude pro Vás připravena kdykoli bez ohledu na den, počasí a sezónu. Objevte nový prostor domova a užívejte si pohodlí a bezpečí terasy pod PERGOLA SKY®. Ochráníte svůj nábytek i rostliny a Váš den si na terase prodloužíte na jak dlouho budete chtít.

 

Proč si vybrat PERGOLA SKY:

  • Variabilní řešení pro každou terasu

Systém se přizpůsobí každému tvaru terasy ve čtvercovém nebo obdelníkovém tvaru. Jednotlivé části zastřešení lze na sebe napojit a tím zastřešit neomezeně velký prosotor

 

  • Modulární systém střechy

Střecha je vybavena posuvnými částmi, které umožňují rozevření nebo uzavření střechy kdykoli je to potřeba. Vzduch na terase se nepřehřívá a je příjemně ventilován s okolním prostředím. Během nepříznivého počasí střechu jednoduše uzavřete. Itinerář je chráněn a život na terase může pokračovat nerušeně dále.   

 

  • Moderní design

Strohý nadčasový design je vytvořen pro dokonalý soulad s architekturou domu.

 

  • Prodloužení sezóny na terase

Kombinací příslušenství a využitím možností systému modulární střechy si můžete pobyt na terase skutečně prodloužit bez ohledu na roční období. Vhodný systém vytápění prostoru terasy konzultujte s našimi obchodníky.

 

  • Možnost výbavy příslušenstvím

Přesuvné skleněné stěny v bocích a čele zastřešení umožňuje komfortnější prostředí terasy po celý rok. Protisluneční stínění ve střeše zpříjemní pobyt na terase a to i při rozevřené střeše.

 

  • Výroba na míru

Každé zastřešení PERGOLA SKY se přizpůsobí rozměrům Vaší terasy. Nemusíte tak přizpůsobovat rozměr terasy již hotovému výrobku. Jednoduše Vám jej vyrobíme na míru za výhodných cenových podmínek. 

  • Jednoduché objednání

Velmi jednoduchý systém objednání je skrze našeho obchodního manažera. Jejich profesionalita je zárukou bezproblémového jednání za srozumitelných podmínek. Od uzavření smlouvy po montáž výrobku neuplyne zpravidla více než 6 týdnů.

 

  • Snadná montáž

Montáž je odborně provedena vyškolenými montážními týmy. Systém je vhodný také pro příslušenství k dřevostavbám bez poškození fasády domu a bez ztráty záručních podmínek. Jednoduchý systém montáže zajišťuje instalaci během několika málo hodin.

 

  • Vysoce kvalitní materiály

Hliníková konstrukce je z kvalitních a poctivých profilů navíc lakovaných trvanlivým a odolným nanášením práškových barev. Průhledná polykarbonátová nebo skleněná střecha je vyráběna z materiálů s bezpečnostními atesty. Materiály jsou průběžně testovány a mají všechny potřebné certifikace. Spojovací materiál je z nerezavějících a trvanlivých materiálů. Systém zastřešení obsahuje patentované prvky, které jsou speciálně vyvinuty pro venkovní použití a k specifickým účelům dané konstrukce.