Terasobraní

JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 
Zastřešení terasy Venti
TERASOBRANÍ - výhodné březnové podmínky pergol a zastřešení teras.

 

Vytvořte si z Vaší terasy pohodlný, bezpečný a útulný prostor. Během akce TERASOBRANÍ v měsíci březen jsme pro Vás připravili výhodné podmínky.

Bioklimatické Pergoly jsou unikátní svou rozevíravou střechou na dálkové ovládání, která výrazně pomáhá udržovat optimální klima v průběhu jakéhokoli počasí. Terasové systémy CORSO jsou rozsuvná zastřešení, které Vám svou variabilitou otevření dokonale propojí prostor terasy s okolní zahradou. Oba unikátní systémy vyvinuté naší společností patří mezi špičku v oboru. Dlouholeté zkušenosti s výrobou i montáží a také tisíce spokojených zákazníků po celém světě prověřily kvalitu a design našich zastřešení.   

 

Variabilita terasových zastřešení umožňuje nastavit si na Vaší terase příznivé bioklimatické podmínky, jednoduše ideální pro život. Pergolu si můžete vybavit množstvím příslušenství, např. skleněnými bočními stěnami, které podpoří architekturu a ráz domu a uzavřou celý prostor terasy. Nebo integrované sluneční stínění, noční osvětlení nebo stínění v bočních stěnách. Můžete zde trávit ještě více času v jakémkoli počasí a v jakékoli roční období.

 

Naši odborníci s mnohaletými zkušenostmi z reálných realizací Vám terasu zdarma zaměří a připraví nabídku šitou doslova na míru. Získejte během akce TERASOBRANÍ příjemné podmínky k nákupu terasového zastřešení. Přijďte a navštivte naše showroomy v Praze nebo Orli u Chrudimi. 

 

Doporučujeme si parkovací místo dopředu reservovat u manažerů jednotlivých showroomů.

Otevírací doba showroomů ALUKOV v době akce:

Showroom Orel u Chrudimi

Adresa:
Orel 18, 538 21 Slatiňany

Otevírací doba:

Pondělí - pátek 10:00 – 18:00 hodin

Kontakt:
MARTIN PROCHÁZKA
Mobil: +420 603 565 510
E-mail: m.prochazka@alukov.cz 

Showroom Praha

Adresa:
Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8

Otevírací doba:

Pondělí - pátek10:00 – 18:00 hodin

Kontakt:
MAREK MOZGA
Mobil: +420 734 391 529
E-mail: m.mozga@alukov.cz  

 

 Pergola Venti SPA pergola Zastřešení Corso

Sledujte nás na sociálních sítích