Dopřejte si šampiona

JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

DOPŘEJTE SI ŠAMPIONA
NA VÁŠ BAZÉN NEBO TERASU

 

Dobrý den, jsem Beruška Vítězná,

často létám přes vaše zahrady i kolem domů a vždycky mě potěší, když na nich vidím nějaké ty šampiony. Cože…? Vy ještě žádného nemáte? Tak poleťte se mnou, mám namířeno do ALUKOVU, tam šampiony vyrábějí a já Vám zatím cestou povím více podrobností… .

Zastřešení ALUKOV získávají ocenění i na domácích i mezinárodních výstavách a veletrzích. Jsou opravdovými šampiony napříč kategoriemi. Svými vlastnostmi a zpracováním nechávají své soupeře daleko za sebou. No řekněte sami, kdo by nechtěl mít doma svého šampiona?

 

 

Dále Vám povím, že v ALUKOVU spojili vaše estetické a funkční požadavky a zapracovali je do svých zastřešení. Líbí se Vám oblé nebo více rovné tvary? Skvělé jsou průhledné výplně a dutinkové zase udrží více tepla. A jakou barvu byste si přáli? Mě se líbí stylová antracitová, ale v ALUKOVU jich mají na výběr mnohem více. Vybere si každý. Zastřešení přizpůsobí vašim představám a pomohou vybrat takové, které perfektně padne na terasu vašeho domu a také k bazénu do zahrady.

PRO INSPIRACI SE PODÍVEJTE DO NAŠICH GALERIÍ.

Ráda si sednu někde poblíž na zastřešení a pozoruji děti, jak si hrají na terase nebo dovádí u bazénu. A dospělí grilují a oddychují. Je to opravdu krásný pohled. Vlastně jsou moji šampioni všichni. Občas mě vezmou láskyplně na prst a říkají mi pohádku: Beruško, beruško, kam poletíš? …. A já letím zase o zahradu dál a kam poletíte vy?

Vaše Beruška Vítězná…

VIDEORECENZE

UŽ MÁTE SVÉHO ŠAMPIONA?