JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Zastřešení CORSO – harmonie terasy se zahradou a dostupná ještě letos.

Zastřešení CORSO – harmonie terasy se zahradou a dostupná ještě letos.
Corso Bustehrad

Útulná terasa se náramně hodí hlavně v létě, ale může Vám pohodlně sloužit i v jiných ročních obdobích nebo při jakémkoli počasí. Oblíbeným a technicky ověřeným řešením je terasové zastřešení CORSO.  Se zastřešením CORSO si celý domov užíváte skutečně naplno. Navíc jsme rozšířili výrobní kapacity a zastřešení Vám tak vyrobíme a namontujeme v přijatelných dodacích termínech.

Díky průhledné střeše můžete mít na terase stále plno slunce nebo intenzitu paprsků regulovat dle potřeby nezávislým stínícím systémem.  Zastřešení lze odsunout stranou a rázem se obklopíte okolní zahradou.

 

 

Vybavte si terasu co nejútulněji, abyste se na ni cítili dobře v jakékoli denní nebo noční době. Udělejte si z terasy jídelnu, venkovní kuchyňku, fitko nebo dokonce druhý obývací pokoj. Velkou výhodou tohoto zastřešení je, že můžete ponechat na místě veškerý inventář také v zimním období, pokud padá sníh nebo fouká silný vítr. A také při odjezdu na dovolenou. Jednotlivé segmenty jsou uzamykatelné, nemusíte se tak obávat ponechat nábytek na místě. Jednoduše zastřešení před odjezdem uzavřete a zamknete.

CORSO lze vybavit řadou doplňků, v podstatě vším, co budete k pohodlnému pobytu na terase potřebovat. Volit si můžete například vlastní vchod pro domácí mazlíčky, osvětlení nebo stínění pod střechou anebo na stranách zastřešení.  Vyberete si z velkého výběru barev profilů, aby zastřešení dokonale padlo Vašemu domu.   

Posuvné zastřešení CORSO je ale také vhodným systémem pro instalaci k dřevostavbě. Získalo certifikaci předního výrobce dřevostaveb, jako nejvhodnější systém zastřešení terasy. Montáž zastřešení je prováděna odborně, bez poškození izolace i konstrukce domu, a tedy bez ztráty záruční lhůty. O dalších možnostech terasového zastřešení CORSO se informujte na našich showroomech nebo nás kontaktujte přes vyplněný formulář a my se Vám sami ozveme v co nejkratším termínu.  

 

Více o zastřešení CORSO – stiskněte ZDE.

Pro inspiraci, jak jinak lze terasu ještě zastřešit se podívejte na naši fotogalerii ZDE

Zastřešení CORSO si také můžete prohlédnout a vyzkoušet na našich showroomech, kde Vám také zodpoví další dotazy: 

Showroom Orel u Chrudimi

Adresa:
Orel 18, 538 21 Slatiňany

Otevírací doba:
Po – Pá:    8:00 – 16:00 hodin

Kontakt:
MARTIN PROCHÁZKA
Mobil: +420 603 565 510
E-mail: m.prochazka@alukov.cz

Showroom Praha

Adresa:
Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8

Otevírací doba:
Po – Pá:    10:00 – 18:00 hodin

Kontakt:
MAREK MOZGA
Mobil: +420 734 391 529
E-mail: m.mozga@alukov.cz