JDE TO I ONLINE!

JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Vážení zákazníci, obchodní partneři a vážení zaměstnanci,

aktuálně se ve společnosti ALUKOV a.s. řídíme nařízením Vlády ČR na jejichž základě jsme přijali opatření týkající se celé výroby, montáže i prodejní sítě ALUKOV a.s. v České republice a také v zahraničních pobočkách.

Nelehkou situaci způsobenou výskytem a šířením COVID – 19 nebereme na lehkou váhu a nepodceňujeme ji.

Přijatá opatření zaručují bezpečný a nepřerušený chod výroby, kanceláří a také distribuci zastřešení, montáží a servisu. Opatření se nedotknou průběhu a termínů výroby zastřešení, materiálové zásoby máme dostatečné.

 

   

 

Showroomy jsou otevřeny pouze po předchozí domluvě, ale námi vyráběná bazénová a terasová zastřešení si můžete vybrat i online - vše najdete ve fotogaleriích a referenčních videích. Nebo si stáhněte katalogy.

 

FOTOGALERIE VIDEO REFERENCE KATALOGY
     

 

 

POPTÁVKA, ZAMĚŘENÍ A ZVLÁDNEME SPOLU JEŠTE VÍCE … JDE TO I ONLINE!

Přemýšlíte, že letošní dovolenou strávíte ve svém domově nebo na chalupě? Proč ne, na své terase a u svého bazénu se budete cítit pohodlně a také bezpečně. Je mnoho věcí, které lze udělat bez nutnosti Vaší osobní návštěvy. 

Využijte čas a připravte si vše dopředu. Kromě kalkulací Vám poskytneme i poradenství ohledně stavební přípravy, takže zatímco se bude Vaše zastřešení vyrábět, můžete si pozemek stavebně upravit a postup prací tak urychlit.

Jak s námi můžete za současné situace komunikovat?

 

Telefonicky E-mailem Přes webový poptávkový formulář Formulář zaměření bazénu online

 

Na našich webových stánkách a zejména sociálních sítích Vás pravidelně informujeme o současném dění ve společnosti. Sledujte nás.

DOPŘEJTE SI POHODLÍ VLASTNÍHO DOMU!

 

      

 

Pokud potřebujete řešit nejen zastřešení, ale také bazén, na našich webových stránkách naleznete naše doporučené bazénové partnery po celé ČR, kteří Vám velmi rádi poskytnou konzultaci k výstavbě bazénu a také příslušenství. Jejich seznam dle regionů naleznete ZDE

Nenašli jste, co jste potřebovali?

Kontaktujte nás na lince: +420 469 681 488 a +420 603 565 510

 

 

 

Vážení zaměstnanci,

touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat za obětavost a schopnost se rychle přizpůsobit novým podmínkám. Výroba v provozu Kočí v extrémně rychlém čase zvládla zajistit a ušít ochranné roušky pro celou společnost. Vynasnažíme se, aby Vám současné pracovní prostředí nesnižovalo důstojnost a abyste byli zároveň neustále v bezpečí.

JSME TU PRO VÁS A MŮŽETE SE NA NÁS V TÉTO NEPŘÍZNIVÉ DOBĚ PLNĚ SPOLEHNOUT!

Za společnost ALUKOV a.s. přejeme Vám, Vašim rodinám, nejbližším a Vašim firmám mnoho zdraví a optimismu.

 

Vedení společnosti ALUKOV a.s.

DOTVÁŘÍME DOMOV…