Den otevřených dveří

JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 
 Zastřešení terasy Venti a bazénové zastřešení Terra
KVĚTNOVÝ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
 – VE SPRÁVNÝ ČAS NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

 

Nyní je nejpříznivější doba k pořízení pergoly, bazénového zastřešení nebo krytého parkovacího stání CARPORT.

Připravili jsme Vám na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ zvýhodněné ceny, které potěší každého milovníka letního koupání nebo života na terase. Akce se koná na našich showroomech v Praze a Orli u Chrudimi 13. května. Přineste si fotografii Vašeho domu, zahrady nebo terasy a naši vyškolení odborníci Vám pomohou vybrat to nejlepší řešení. Díky krátkým dodacím termínům budete mít do léta zastřešeno a Vaše dovolenková sezóna bude skutečně bez starostí.

Naše unikátní bioklimatická PERGOLA VENTI Vám poskytne dostatek pohodlí a prostoru pro rodinné oslavy, zahradní párty nebo pro klidný odpočinek a rozjímání ve volných chvílích. Unikátní rozsuvná střecha Vám na terase zajistí optimální klima, které oceníte zejména v horkých letních dnech. Průhledná střecha Vám naopak pustí dostatek slunečních paprsků i v zimních dnech, kdy je sluníčka již málo. Nejen Vaše terasa, ale také přilehlé místnosti domu zůstanou dostatečně osvětleny přirozeným denním světlem. V případě potřeby můžete silné sluneční paprsky regulovat integrovaným stíněním a v noci si zapnout LED světlo. Boční přesuvné stěny poskytnou závětří a pokud pojedete pryč, jednoduše si terasu zamknete. Designový vzhled pergoly podpoří architekturu Vašeho domu, a navíc ještě zvýší hodnotu nemovitosti. U nás si můžete vybrat z více než devíti typů terasových zastřešení a pergol.

Zastřešení terasy Venti

 

Bazénové zastřešení je moderní způsob péče o vodu v bazénu. Slouží také pro zvýšení bezpečí před nechtěným pádem do bazénu. Pevná statika zastřešení a odolné materiály zajišťují jeho dlouhou životnost. Poctivá mechanika zase správnou funkčnost po mnoho let. Moderní tvary zastřešení již dávno neznamenají mít obludu na zahradě. V Alukovu si můžete vybrat z nabídky více než 40 modelů bazénových zastřešení. Nízká, středně vysoká i podchozí, ovládaná ručně nebo motorizovaná, oblá nebo hranatá. V moderních barvách a s žádanými průhlednými výplněmi. Nabízíme designová zastřešení pro náročné zákazníky, ale také ekonomizované modely pro každodenní užívání. Přijďte na Den Otevřených Dveří a zajistěte si tak výhodné cenové podmínky a optimální dodací termín.

Bazénové zastřešení Terra

 

Carport je dokonalé parkovací stání pro Vaše auto. Nebo rovnou auta dvě. Nikdo si nechce sedat do sluncem rozpáleného auta nebo naopak v zimě do nekonečna odhrabovat z auta sníh. Carport je účinným pomocníkem při ochraně laku a karoserie vozidla před povětrnostními vlivy, padajícím ovocem nebo ptačími exkrementy. Svými kubickými tvary se hodí ke každému domu. Carport Vám v Alukovu vyrobíme na míru, a to ve variantě přisazeném ke stěně domu nebo samostatně stojící. Carport připojený na retenční nádrž je vhodný pro sběr dešťové vody, čímž zajistíte ekonomický provoz vodovodního řádu nebo zálivku Vaší zahrady.

CARPORT po setmění

 

SOLÁRNI PROGRAM – Vysoce kvalitní a účinné solární panely umístěné na střechu naší pergoly nebo capotu výrazně pomohou Vaší  domácí elektrárně a sníží Vám výdaje za elektrickou energii. Naše odborné poradenstvím Vám v kombinaci s profesionální montáží přinese užitek i radost z pořízeného nového zastřešení. Nechte za Vás vydělávat slunce a užívejte si pohody Vašeho domova a zahrady.    

Pergola Solar

 

Přijďte na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ a ověřte si na vlastní oči kvalitu a funkčnost vybraných zastřešení. Již 13. května se na Vás těšíme v našich showroomech. Přijít znamená být ve správný čas na správném místě. 

Doporučujeme si na uvedených kontaktech reservovat parkovací místo a čas našeho obchodníka. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

OTEVÍRACÍ DOBA NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - od 10 - 16 hodin

Showroom Orel u Chrudimi

Adresa:
Orel 18, 538 21 Slatiňany

Otevírací doba:

Pondělí - pátek 8:00 – 17:00 hodin

Kontakt:
MARTIN PROCHÁZKA
Mobil: +420 603 565 510
E-mail: m.prochazka@alukov.cz 

Showroom Praha

Adresa:
Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8

Otevírací doba:

Pondělí - pátek 10:00 – 18:00 hodin

Kontakt:
MAREK MOZGA
Mobil: +420 734 391 529
E-mail: m.mozga@alukov.cz  

 
Sledujte nás na sociálních sítích