JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Šampioni na vaší terase i zahradě

Šampioni na vaší terase i zahradě

Zastřešení na míru, vyráběná společností ALUKOV a.s. získávají na veletrzích ocenění a medaile za svůj čistý design, vysokou funkčnost a kvalitní zpracování. 

Přesuvné terasové zastřešení CORSO jich má na svém kontě již několik, a to jak z České republiky, tak také z mezinárodních veletrhů. Právem tak patří u zákazníků mezi nejvyhledávanější a nejoblíbenější terasové zastřešovací systémy. Největší předností tohoto systému je plné otevření terasy nebo její úplné uzavření s možností uzamčení. Zákazník si může individuálně regulovat klima na terase. Integrované polohovatelné stínění napomáhá regulaci slunečního svitu a tím teploty na terase. 

 

Před realizací 

 Se zastřešením Corso

 

Nejnovějším šampionem je bioklimatické zastřešení terasy PERGOLA VENTI. Vyniká unikátní rozsuvnou střechou, která umožňuje optimální regulaci teploty na terase. Rovná střecha a rovné linie profilů zastřešení tvoří nadčasový design vhodný k téměř všem typům rodinných domů. Průhledná střecha zajišťuje, na rozdíl od běžných bioklimatických pergol, celoročně přirozené světlo nejen na terase, ale i v přilehlé místnosti domu. Boční a čelní stěny zastřešení mohou zůstat volné, uzavřené nebo uzavíratelné. Volitelně ze dvou typů konstrukce přesuvných stěn. Rámových pro vyšší komfort posunu a těsnění nebo bezrámových pro čistý výhled do okolí.

 

Rozevřená střecha

Zavřená střecha

 

Všechny modely terasových zastřešení jsou certifikovány jako vhodné zastřešení pro dřevostavby. Montáž provádíme odborně bez ztráty záruky k zateplení dřevostavby. 

 

Majitelé restaurací, hotelů i kaváren si mohou našimi systémy zastřešit terasu/zahrádku a poskytnout svým zákazníkům atraktivní místo, nezávislé na počasí. Vložené investice se díky neomezené možnosti provozovat zahrádku po celý rok rychle vrátí.

 

 

Možnost prodloužení sezóny ale platí i pro milovníky koupání. V Alukovu už dávno neplatí, že zastřešení bazénu je nechtěnou, nevzhlednou konstrukcí v zahradě. Vysoce kvalitní, designová zastřešení na míru od společnost Alukov jsou sázkou na jistotu a chytře uloženou investicí. Supernízká zastřešení Terra Prime nebo Viva Prime jsou velmi žádaná a oblíbená pro svou „téměř“ neviditelnost. Naproti tomu vysoká podchozí zastřešení jako Olympic, Omega, Ravena umožňují absolutní komfort pohybu kolem bazénu včetně prostorné relaxační zóny a to v jakémkoli počasí. Zlatým středem jsou zastřešení Elegant Neo nebo Universe Neo. Poskytují dostatek prostoru na vodní radovánky i když je zastřešení uzavřené a při tom opticky nezabírají prostor ve výhledu do zahrady.

Věříme že si z řady bazénových zastřešení společnosti ALUKOV a.s. vyberete svého šampiona.

Zvláště, když všechna bazénová zastřešení od společnosti ALUKOV a.s. jsou certifikována na odolnost proti síle větru, kroupám a také sněhové zátěži.

 

 

Přijďte si vybrat své terasové a bazénové zastřešení do našich showroomů, kde si navíc můžete jednotlivé modely zastřešení v klidu prohlédnout a vyzkoušet. Poradíme vám s technickou přípravou a doporučíme Vám barvu i typ zastřešení ideálně vhodný pro Váš dům nebo bazén.

 

Tak kdo by nechtěl mít na zahradě svého Šampiona?

 

Naše showroomy naleznete:

v podnikové prodejně ALUKOV v Orli u Chrudimi,

Adresa: ALUKOV a.s, Orel 18, 538 21, Slatiňany

Kontakt:  mobil: +420 603 565 510, e-mail: m.prochazka@alukov.cz

nebo v showroomu Praha:

Adresa: Shoroom ALUKOV, Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8

Kontakt: mobil: +420 734 391 529, e-mail: ocpraha@alukov.cz

Manažer pro Moravu:

Jiří Sůkal, Tel.: 605 220 333, E-mail: j.sukal@alukov.cz