JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

ALUKOV SOLAR - ENERGIE PRO VÁŠ DŮM, BAZÉN I AUTO

ALUKOV SOLAR - ENERGIE PRO VÁŠ DŮM, BAZÉN I AUTO
Pergola Solar s deseti solárními panely

Vážení zákazníci,

společnost Alukov již od roku 1995 přináší do našich zahrad a k domům svá bazénová i terasová zastřešení.  Výraznou charakteristikou společnosti ALUKOV je špičková ruční práce na míru, zavádění inovací do výrobků a kompletní zákaznický servis. Proto Vám nyní můžeme představit revoluční spojení svých tradičních výrobků – zastřešení bazénů, teras, SPA a nově také carportů se způsobem výroby čisté energie pro domácnosti a podniky - FOTOVOLTAICKÁ ZASTŘEŠENÍ.

Společnost ALUKOV představí svá solární zastřešení - novinky na největší světové výstavě solárních technologií The smarter E Europe  2023 v Mnichově.

Výstava se koná ve dnech 14. - 16.6. a srdečně Vás zveme do naší expozice v hale 6. stánek č. B6.230. Těšíme se na vaši návštěvu.  

 

Inovativní fotovoltaická technologie umožňuje získat energii ze slunce přímo ze střechy zastřešení. Fotovoltaická zastřešení od společnosti ALUKOV jsou nejen ekologická, ale také velmi efektivní. Využívají nejnovější solární panely a jsou navrženy tak, aby maximalizovaly výkon při minimálních provozních nákladech. Pokud máte například omezený prostor na střeše domu, stále můžete navýšit příjem energie pro vaše potřeby skrze u nás vyrobená fotovoltaická zastřešení. 

Fotovoltaická zastřešení jsou ideálním řešením pro ty, kteří chtějí snížit svou závislost na tradičních zdrojích energie a přispět k ochraně životního prostředí. Získejte nejen čistou energii, ale také nezávislost na pohybu nákladů za energie. ALUKOV disponuje týmem odborníků s mnohaletými zkušenosti v zastřešování, a proto Vám můžeme nabídnout bezplatné poradenství a kompletní servis od návrhu až po realizaci a údržbu.

Seznamte se s nabídkou fotovoltaických zastřešení od společnosti ALUKOV a my Vám pomůžeme změnit Vaši energetickou budoucnost. 

Navštivte naše showroomy v Praze a Orli u Chrudimi a potkejte se se spolehlivými odborníky v oboru.

 

PERGOLA SOLAR

je zdrojem čisté – solární energie pro Váš bazén.  Umožňuje propojení s elektrickou instalací bazénů. V případě, že je baterie vybitá, systém lze odpojit a bazén lze provozovat z běžné sítě. SOLÁRNÍ PERGOLU je také možné provozovat jako běžnou solární elektrárnu. SOLÁRNÍ PERGOLA umístěná v blízkosti bazénu slouží jako odpočinkové místo pro umístění lehátek a dalšího zahradního nábytku. 

 Praktická i krásná Pergola Solar Pergola Solar <Pergola Solar - energie pro váš bazén

 

V naší nabídce rovněž naleznete více než 10 modelů Pergol a zastřešení teras CORSO a více než 40 modelů zastřešení bazénů.  

 

CARPORT SOLAR

Chrání Váš vůz, kola, čtyřkolky, koloběžky nebo jiné zaparkované zařízení. Může být využit k rozšíření domácí či firemní fotovoltaické elektrárny. Slouží také jako efektivní a reprezentativní varianta parkování vozidel např. pro autosalony, hotely, parkování firemních vozidel a managementu apod. Carport Solar je vybaven okapem pro zachycování dešťové vody, kterou lze zpětně využít pro dům i zahradu. 

 2 + CARPORT SOLAR Carport Solar pro dvě auta Carport Solar pro jedno auto

 

V naší nabídce rovněž naleznete parkovací stání určené pro karavany – CARPORT CAMPER ve třech velikostech a taktéž CARPORTY bez fotovoltaické technologie.

 

Showroom Orel u Chrudimi

Adresa:
Orel 18, 538 21 Slatiňany

Otevírací doba:

Pondělí - pátek 8:00 – 17:00 hodin

Kontakt:
MARTIN PROCHÁZKA
Mobil: +420 603 565 510
E-mail: m.prochazka@alukov.cz 

Showroom Praha

Adresa:
Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8

Otevírací doba:

Pondělí - pátek10:00 – 18:00 hodin

Kontakt:
MAREK MOZGA
Mobil: +420 734 391 529
E-mail: m.mozga@alukov.cz  

Sledujte nás na sociálních sítích