JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Zlatá medaile pro zastřešení terasy CORSO

Zlatá medaile pro zastřešení terasy CORSO
Tým Alutherm získal v Polsku zlatou medaili pro zastřešení terasy CORSO

Dalšího významného ocenění se dočkalo posuvné zastřešení teras CORSO. Kvalitu provedení a vysokou užitnou hodnotu zastřešení tentokrát ocenili odborníci na polské výstavě Budma 2015. 

 

Po podzimní první ceně z výstavy Warsaw Build se systém posuvného zastřešení teras CORSO dočkal dalšího významného ocenění. Tým odborníků na výstavě BUDMA 2015 v polské Poznani rozhodl, že právě zastřešení CORSO zaslouží prestižní ocenění za inovaci a užitnou hodnotu - zlatou medaili. 

Na mezinárodním veletrhu stavebnictví a architektury, největším stavebním veletrhu ve východní Evropě BUDMA 2015 vystavovalo více než tisíc společností ze 33 zemí světa, mezi nimi také polská sestra společnosti ALUKOV a.s. - Alutherm. Výstavu navštívilo od 10. do 13. března více než 50 000 lidí. 

Alutherm zde vystavoval čtyři modely zastřešení teras CORSO a jednokolejnicové bezbariérové zastřešení bazénu VIVA™. Jako každoročně sklízela všechna zastřešení Aluthermu velký obdiv. Na stánek přišly stovky zájemců o zastřešení, ale také místní prodejci, spolupracovníci společnosti ALUTHERM. Výstava BUDMA je jedinečnou příležitostí, kde si široká polská veřejnost může vyzkoušet funkčnost, zblízka prohlédnout provedení a design našich zastřešení oceněných zlatou medailí.