JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Zastřešení CORSO na indických válečných lodích

Zastřešení CORSO na indických válečných lodích
Alukov instaloval speciální zastřešení na válečné lodi indického námořnictva

ALUKOV navrhl, vyrobil a nainstaloval speciální posuvné zastřešení CORSO horních palub dvou válečných lodí indického námořnictva

Společnost ALUKOV, tradiční český výrobce zastřešení teras CORSO, bazénů a vířivých van, je vůbec první společností na světě, která navrhla, vyrobila a nainstalovala posuvné zastřešení na válečnou loď vážící více než 2200 tun. ALUKOV realizoval neobvyklou zakázku indického námořnictva, když na dvou válečných lodích měřících 13 m na šířku a 105 m na délku instaloval zastřešení horní paluby schopné odolat náporu větru silného až 125 km/h.

Realizace speciálního zastřešení horních palub indických hlídkových lodí INS Sumitra a INS Sumedha se uskutečnila u příležitosti konání slavnostní přehlídky indického námořnictva, což je tradice přejatá z Královského námořnictva Velké Británie, která se koná každých pět let a při které prezident jako vrchní velitel ozbrojených sil kontroluje připravenost svého námořnictva. Zadáním bylo vyrobit a nainstalovat zastřešení pro ochranu čelních představitelů vlády, včetně prezidenta a předsedy vlády, před silným sluncem a případným nepříznivým počasím. Po všech stránkách Alukov vyhověl zadání a potvrdil svou světovou pozici leadra na trhu zastřešování.

Více informací najdete na: http://www.zastreseni-terasy.com/