Jsme výrobcem posuvných zastřešení na míru s až 15letou zárukou.
Menu
 

Zastřešení CORSO na indických válečných lodích

Zastřešení CORSO na indických válečných lodích
Alukov instaloval speciální zastřešení na válečné lodi indického námořnictva

ALUKOV navrhl, vyrobil a nainstaloval speciální posuvné zastřešení CORSO horních palub dvou válečných lodí indického námořnictva

Společnost ALUKOV, tradiční český výrobce zastřešení teras CORSO, bazénů a vířivých van, je vůbec první společností na světě, která navrhla, vyrobila a nainstalovala posuvné zastřešení na válečnou loď vážící více než 2200 tun. ALUKOV realizoval neobvyklou zakázku indického námořnictva, když na dvou válečných lodích měřících 13 m na šířku a 105 m na délku instaloval zastřešení horní paluby schopné odolat náporu větru silného až 125 km/h.

Realizace speciálního zastřešení horních palub indických hlídkových lodí INS Sumitra a INS Sumedha se uskutečnila u příležitosti konání slavnostní přehlídky indického námořnictva, což je tradice přejatá z Královského námořnictva Velké Británie, která se koná každých pět let a při které prezident jako vrchní velitel ozbrojených sil kontroluje připravenost svého námořnictva. Zadáním bylo vyrobit a nainstalovat zastřešení pro ochranu čelních představitelů vlády, včetně prezidenta a předsedy vlády, před silným sluncem a případným nepříznivým počasím. Po všech stránkách Alukov vyhověl zadání a potvrdil svou světovou pozici leadra na trhu zastřešování.

Více informací najdete na: http://www.zastreseni-terasy.com/