JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

VÍTEJTE V NAŠICH SHOWROOMECH…

VÍTEJTE V NAŠICH SHOWROOMECH…

Vážení zákazníci,

nechte se inspirovat špičkovým designem, promyšlenými systémy a odolnými materiály našich zastřešovacích systémů a navštivte naše showroomy v Praze nebo přímo ve výrobním závodu v Orli u Chrudimi.

 

Osobně Vám nabídneme až 30 druhů posuvných bazénových zastřešení, které se liší svými tvary, počtem kolejnic, barvou, výškou i systémem posunu. Zastřešení jsou vybavena moderními bezpečnostními prvky a praktickým ventilačním systémem AIR FRESH.

Představíme Vám také terasová zastřešení, která jsou pravidelně oceňovány na veletrzích a našimi zákazníky jsou vnímány jako rozšíření a zútulnění životního prostoru svých domovů. Nabízíme systémy CORSO, které jsou charakteristické posuvnými segmenty, která umožní plné otevření včetně střechy a tím plné propojení terasy se zahradou. Pro příznivce pevné střechy nad hlavou nabízíme systém ALUKOV PERGOLA. Kompromisním řešením je systém PERGOLA VENTI, který umožňuje rozsunout část pevné střechy. Ke všem systémům dodáváme bohaté příslušenství, jako jsou stínící systémy, zamykací systémy, individuální vchod pro domácí mazlíčky nebo odvětrávací okna atd… . Garantujeme individuální výrobu na míru a spolehlivé dodací termíny. Přijďte se osobně o kvalitě našich zastřešení přesvědčit a vyzkoušet si jejich funkčnost do našich showroomů:

 

Showroom ALUKOV Praha: ROHAN BUSINESS CENTER, Rohanské nábřeží 671/15, Praha 8

Mobil: +420 734 391 529, E-mail: m.mozga@alukov.cz

Otevřeno: Po – Pá, 10:00 – 18.00 hodin

 

Showroom ALUKOV Orel u Chrudimi, Orel 18, 538 21 Slatiňany

Mobil: +420 603 565 510, E-mail: m.prochazka@alukov.cz

Otevřeno: Po- Pá, 08:00 – 16.00 hodin

 

Pro reservaci parkování a zajištění individuální péče obchodníka, který se bude věnovat jen Vám, prosíme využijte uvedených telefonních čísel příslušného showroomu. Děkujeme.

 

MANAŽER PRO MORAVSKÝ KRAJ:

Jiří Sůkal, Tel.: 605 220 333, E-mail: j.sukal@alukov.cz

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

Váš ALUKOV a.s.

Dotváříme domov…