JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

V každém ročním období jsme tu stále pro vás

V každém ročním období jsme tu stále pro vás
Zastřešení teras a bazénů Alukov

Vážení zákazníci,

již více než 25 let pro Vás vyvíjíme, vyrábíme a montujeme zastřešení na míru.

Naše nabídka obsahuje více než 35 modelů bazénových zastřešení a více než 8 modelů terasových zastřešení. Stále poskytujeme u vybraných modelů až 15letou záruční lhůtu a snažíme se pro Vás držet poskytované služby na vysoké úrovni. Jsme inovátory v oboru a v našem výzkumném a vývojovém centru neustále vylepšujeme naše výrobky a zároveň sledujeme moderní světové trendy. Dostáváte tak špičkovou kvalitu výrobků za přijatelnou cenu v přiměřených dodacích termínech. Rádi Vás o našich kvalitách a kvalitě našich výrobků přesvědčíme, připravili jsme Vám představení našich dvou novinkových zastřešení:

Pro terasy:

 

PERGOLA VENTI 

multifunkční bioklimatické zastřešení. Jako jediný terasový systém v ČR je vybaven na sobě nezávislými systémy posuvné střechy, střešního stínění, bočních přesuvných stěn a bočních screenových rolet. Takto komplexně regulovat teplotu i sluneční světlo žádný jiný systém nenabízí. Zastřešení lze umístit ke stěně domu a také jako samostatně stojící zahradní altán.

Pergola Venti se stane dokonalou multifunkční součástí Vašeho domu, která zvýší jeho hodnotu.

Chci nezávaznou nabídku - ZDE

Chci více informací – ZDE  

 

  

 

Pro bazény:

TERRA PRIME 

nejnižší bazénové zastřešení na trhu, navíc s dálkově ovládaným posunem. Dokonale ladí s architekturou Vaší zahrady i domu. Zajišťuje bezpečí proti nechtěnému pádu do bazénu, prodlužuje koupací sezónu a napomáhá udržovat teplotu a čistotu vody. Dokonale zazimuje Váš bazén a svou nízkou výškou nebrání ve výhledu do okolí zahrady. Terra Prime bude vaším bazénovým pomocníkem i ochráncem ve všech ročních obdobích. Tento typ bazénového zastřešení není vybaven bočním vstupem a není možné pod zastřešením bazén běžně užívat. 

Chci nezávaznou nabídku - ZDE

Chci více informací – ZDE

 

Na našich showroomech si můžete prohlédnout vybrané modely zastřešení prodiskutovat všechny technické detaily. Naši profesionálně vyškolení manažeři se Vám budou individuálně věnovat. Doporučujeme Vám si s naším obchodníkem předem domluvit schůzku.

 

Showroom ALUKOV Praha: ROHAN BUSINESS CENTER, Rohanské nábřeží 671/15, Praha 8,

Mobil: +420 734 391 529E-mail: m.mozga@alukov.cz

Showroom ALUKOV Orel u Chrudimi, Orel 18, 538 21 Slatiňany

Mobil: +420 603 565 510E-mail: m.prochazka@alukov.cz