JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

UDĚLEJTE SI JASNO, pod naším terasovým zastřešením...

UDĚLEJTE SI JASNO, pod naším terasovým zastřešením...

Vážení zákazníci,

terasová sezóna je v plném proudu a koupací přichází. Využijte našich galerií k inspiraci, jak co nejlépe Váš bazén nebo terasu zastřešit.

 

Terasové zastřešení Vám poskytuje zvýšený komfort bydlení a také velké množství využití. Svou terasu využijete k rodinným oslavám, odpočinku a relaxaci, ale také k aktivní zábavě, a to vše bez ohledu na počasí. Vybrat si můžete některý z modelů přesuvných zastřešení CORSO nebo unikátní multifunkční bioklimatické zastřešení PERGOLA VENTI anebo ALUKOV PERGOLA. Z bazénových zastřešení máme v nabídce více jak 40 modelů, od nízkých, středně vysokých až po prostorná, podchozí zastřešení. Na vybraná zastřešení poskytujeme nadstandardní záruky, ale vždy odbornou montáž a kompletní servis.

Showroomy v Praze a Orli u Chrudimi jsou otevřeny a můžete je navštívit ve standardní otvírací době. Doporučujeme si parkovací místo dopředu reservovat u manažerů jednotlivých showroomů. Počet návštěvníků pohybujících se současně na showroomu je dle plochy z hygienických důvodů omezen.

 

Showroom Praha: MAREK MOZGA, tel.: +420 734 391 529, Rohanské nábřeží 15, Praha 8 – Karlín, otvírací doba: Po – Pá od 10.00 – 18.00 hodin

Showroom Orel u Chrudimi: MARTIN PROCHÁZKA, tel.: +420 603 565 510, Orel 18, okr. Chrudim – Slatiňany, otvírací doba: Po – Pá od 8.00 – 16.00 hodin

 

Předem se omlouváme, ale z důvodu platných proticovidových opatření jsou naše showroomy vybaveny pro návštěvníky antigenními rychlotesty a hygienickými anticovidovými prostředky.

 

Naši obchodní zástupci mohou Vaše individuální požadavky vyřešit také přímo u Vás nebo využijte možnosti ONLINE komunikace.

 

Telefonicky E-mailem Přes webový poptávkový formulář Formulář zaměření bazénu online

 

Alukov - specialista na zastřešení

 

Alukov bez viru

 

Vážení zákazníci, obchodní partneři, zaměstnanci,

dovolte nám, informovat Vás o aktuální covidové situaci v naší společnosti.

Každodenně sledujeme a vyhodnocujeme oficiální aktuální informace o stavu epidemie koronaviru na území České republiky. Klademe velký důraz na dodržování pravidel osobní a provozní hygieny. Řídíme se na všech úsecích společnosti osvědčeným pravidlem 3R. Našim zaměstnancům poskytujeme ochranné roušky FFP2 a desinfekci v průběhu celého pracovního provozu. Zásoby hygienického materiálu pravidelně doplňujeme. Ve všech prostorech společnosti a také v showroomech pravidelně používáme čističku vzduchu PROTECTIVE CUBE. Pracovní pozice, které to umožnují jsou v režimu home office.

Abychom předešli případnému nevědomému šíření epidemie mezi zaměstnanci, rozhodli jsme se od 17. února pro jejich plošné testování. V pravidelných intervalech budeme v testování pokračovat.

Bezpečné prostředí pro všechny zaměstnance i návštěvníky naší společnosti je nyní pro nás prioritou. Do odvolání udržíme nastavená hygienická opatření.

Požádali bychom Vás během pobytu ve společnosti ALUKOV o dodržení proticovidových instrukcí. Buďme ohleduplní k sobě a také k ostatním. Děkujeme.

 

Alukov bez viru Alukov bez viru

 

Představujeme a doporučujeme Vám novinková zastřešení:

Pro terasy:

PERGOLA VENTI

Multifunkční bioklimatické zastřešení. Jako jediný terasový systém v ČR je vybaven na sobě nezávislými systémy posuvné střechy, střešního stínění, bočních přesuvných stěn a bočních screenových rolet. Takto komplexně regulovat teplotu i sluneční světlo žádný jiný systém nenabízí. Zastřešení lze umístit ke stěně domu a také jako samostatně stojící zahradní altán.

Pergola Venti se stane dokonalou multifunkční součástí Vašeho domu, která zvýší jeho hodnotu.

Chci nezávaznou nabídku  – ZDE

Chci více informací  – ZDE

 

  

 

Pro bazény:

TERRA PRIME

Nejnižší bazénové zastřešení na trhu, navíc s dálkově ovládaným posunem. Dokonale ladí s architekturou Vaší zahrady i domu. Zajišťuje bezpečí proti nechtěnému pádu do bazénu, prodlužuje koupací sezónu a napomáhá udržovat teplotu a čistotu vody. Dokonale zazimuje Váš bazén a svou nízkou výškou nebrání ve výhledu do okolí zahrady. Terra Prime bude vaším bazénovým pomocníkem i ochráncem ve všech ročních obdobích. Tento typ bazénového zastřešení není vybaven bočním vstupem a není možné pod zastřešením bazén běžně užívat.

Chci nezávaznou nabídku  – ZDE

Chci více informací  – ZDE

 

  

 

Naši profesionálně vyškolení manažeři se Vám budou věnovat online, případně si s Vámi domluví schůzku v místě realizace.

 

Požádali bychom Vás při návštěvě našich techniků nebo montážníků u Vás doma o dodržení proticovidových instrukcí. Buďme ohleduplní k sobě a také k ostatním. Děkujeme.

 

Využijte rychlé kontakty na naše operátory:

MARTIN PROCHÁZKA: Mobil: +420 603 565 510, E-mail: m.prochazka@alukov.cz

MAREK MOZGA: Mobil: +420 734 391 529, E-mail: m.mozga@alukov.cz