JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

TERASOBRANÍ – ZASTŘEŠÍME TERASU I BAZÉN ZA VÝHODNÉ CENY, PŘIJĎTE V SOBOTU 12. ŘÍJNA

TERASOBRANÍ – ZASTŘEŠÍME TERASU I BAZÉN ZA VÝHODNÉ CENY, PŘIJĎTE V SOBOTU 12. ŘÍJNA

V rámci letošního TERASOBRANÍ – 12.10.2019, Vám nabízíme inspiraci a nápady, jak terasu nebo bazén zhodnotíte a hlavně vylepšíte.

Showroomy jsou otevřeny od 10.00 – 16.00 hodin.

 

Vážení zákazníci,

s prvními deštivými dny, kdy teploty výrazně klesly na Vás nemusí padat chmury, že se zase dlouho neohřejete. S podzimem a zimním obdobím přicházejí nové výzvy a změny nastávají nejen v přírodě, ale i u Vás doma, zejména pak, jak si vylepšit terasu i bazén.

Teplý čaj, deku a knihu či oblíbený časopis můžete zažít v pohodlí Vaší trasy stejně komfortně jako v letních obdobích. Útulná sedačka, stůl, židle i dekorace mohou zůstat na svých místech. S odjezdem na hory si nemusíte dělat starosti. Terasu jednoduše uzamknete a po Vašem návratu bude vše na svém místě.  Silvestr nebo Štědrý den, zažijete na terase s výhledem na zasněženou zahradu.   

Prodloužení koupací sezóny, ochrana vody před spadem nečistot nebo zabránění nechtěnému pádu do bazénu.  To vše získáte pořízením designového zastřešení bazénu. Krátké dodací termíny, špičkový servis a férová cena jsou nepochybně věci, které nelze opomenout při výběru svého dodavatele.

V rámci letošního TERASOBRANÍ – 12.10.2019, Vám nabízíme inspiraci a nápady, jak terasu nebo bazén zhodnotíte a hlavně vylepšíte.

Terasobraní je významný den otevřených dveří, kdy Vám představíme v našich showroomech technicky i cenově zajímavou nabídku zastřešení teras s integrovanými stínícími systémy a opravdu pestrou nabídku téměř 40 typů bazénových zastřešení. Vybere si opravdu každý.

Určitě se Vám vyplatí k nám přijít a projednat i technické řešení, stačí, když si sebou přinesete fotografii terasy nebo bazénu a příslušné rozměry. Rádi Vám budeme konzultanty a odbornými pomocníky.

Naše showroomy naleznete:

V podnikové prodejně ALUKOV v Orli u Chrudimi,

Adresa: ALUKOV a.s, Orel 18, 538 21, Slatiňany

Kontakt:  mobil: +420 603 565 510, e-mail: m.prochazka@alukov.cz

nebo v showroomu Praha:

Adresa: Shoroom ALUKOV, Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8

Kontakt: mobil: +420 734 391 529, e-mail: m.mozga@alukov.cz 

Pro reservaci parkování a zajištění individuální péče obchodníka, který se bude věnovat jen Vám, prosíme využijte uvedených telefonních čísel příslušného showroomu. Děkujeme.

 MANAŽER PRO MORAVU:

Jiří Sůkal, Tel.: 605 220 333, E-mail: j.sukal@alukov.cz

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

Váš ALUKOV a.s.

Dotváříme domov…