JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

TERASOBRANÍ – den věnovaný zastřešení teras, sobota 13. dubna

TERASOBRANÍ – den věnovaný zastřešení teras, sobota 13. dubna
Zastřešení teras Corso

Vážení zákazníci,

jaro nám kvapem přeskakuje do letní sezóny, ale na zastřešení terasy nebo bazénu je ta nejpříhodnější chvíle.

Banner Terasobraní

Připravili jsme si pro Vás zajímavou presentaci nejširšího sortimentu zastřešení teras a integrovaných stínících systémů s názvem TERASOBRANÍ. Akce proběhne v sobotu 13. dubna v Showroomu výrobního závodu v Orli a také v Showroomu v Praze. Proč si nedopřát prodloužené sezóny jak v bazénu, tak na terase? Námi vyráběná zastřešení teras Vás ochrání před sluníčkem stejně dobře, jako před větrem i deštěm. U nás si můžete vybrat z nejširšího sortimentu nabízených systémů na trhu. Nabízíme systém s pevnou střechou ALUKOV PERGOLA, pod kterou můžete nerušeně trávit svůj volný čas a příjemně relaxovat. Pokud dáváte přednost spojení terasy s okolní zahradou, pak oceníte funkční zastřešení CORSO, kde si pohodlně odsunete všechny části terasového zastřešení včetně střechy. Zajímavou novinkou a kombinací obou systémů je zastřešení PERGOLA VENTI, která Vám umožní rozsunout části střechy. Proudění vzduchu se na terase zvýší a prostor terasy je příjemně klimatizován. Zastřešení bazénu Vám přinese řadu výhod, například: udrží teplotu vody, zabraňuje nežádoucímu pádu do bazénu, ochrání vodu před spadem nečistot. Můžeme Vám nabídnout až 30 modelů zastřešení s různými tvary, výškou a také v žádaných barvách profilů, které ladí s designem vašeho domu. Vybere si opravdu každý.

Připravili jsme si speciálně pro Vás a pouze na tento den příjemné snížení ceny jak terasových, tak bazénových zastřešení. Určitě se Vám vyplatí k nám přijít a projednat i technické řešení, stačí, když si sebou přinesete fotografii terasy nebo bazénu a příslušné rozměry. Rádi Vám budeme konzultanty a odbornými pomocníky.

V podnikové prodejně ALUKOV v Orli u Chrudimi proběhne zároveň během TERASOBRANÍ následný program:

  • Dětský den
  • Nábor nových zaměstnanců
  • Průvodcovské trasy po výrobě
  • Nabídka a ukázka terasových a bazénových zastřešení

V Showroomu Praha budou probíhat pouze nabídka a ukázka terasových a bazénových zastřešení.  

 

TERASOBRANÍ, sobota 13.dubna:

Otevřeno: 10:00 – 16.00 hodin

Showroom ALUKOV Praha: ROHAN BUSINESS CENTER, Rohanské nábřeží 671/15, Praha 8

Mobil: +420 734 391 529, E-mail: m.mozga@alukov.cz

Showroom ALUKOV Orel u Chrudimi, Orel 18, 538 21 Slatiňany

Mobil: +420 603 565 510, E-mail: m.chlup@alukov.cz

 

Pro reservaci parkování a zajištění individuální péče obchodníka, který se bude věnovat jen Vám, prosíme využijte uvedených telefonních čísel příslušného showroomu. Děkujeme.

 

MANAŽER PRO MORAVSKÝ KRAJ:

Jiří Sůkal, Tel.: 605 220 333, E-mail: j.sukal@alukov.cz

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

Váš ALUKOV a.s.

Dotváříme domov…