JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Tady neprší ani nefouká!

Tady neprší ani nefouká!

Dny se vzhledem k ročnímu období zkracují, přichází brzy tma a slunce již nemá takovou sílu ohřát Vás ani vodu v bazénu. Krásně probarvené listí na stromech sice zdobí nejednu zahradu, ale padající listí je pro milovníky bazénového koupání nebo grilování na terasách obtěžující. Sílící vítr celou situaci ještě zhoršuje. Včasné pořízení účinného zastřešení teras a bazénu pomůže ochránit nejen před zimou, deštěm, sněhem, ale i před větrem a padajícím listím. Bazénové zastřešení prodlouží koupací sezónu, udrží teplotu vody, zabraňuje padání nečistot do vody. Terasové zastřešení zpříjemní a umožní pobyt na terase kdykoli budete potřebovat. Zútulní prostor terasy a poskytne neustálý kontakt s okolní zahradou i v nepříznivém počasí.

 

Zastřešení bazénu - čtyři roční období  Pohoda s dětmi u bazénu pod zastřešením Laguna  Prostorné zastřešení bazénu Laguna Neo

 

Profesionálně navržené konstrukce našich zastřešení z odolných a prověřených materiálů přidávají našim zákazníkům čas k odpočinku, pohodě a pocit bezpečí i v nepříznivém počasí. Moderní středně vysoká a vysoká bazénová zastřešení umožňují pobyt přímo u bazénu. Terasová zastřešení s výbavou bočních posuvných skleněných stěn poskytnou dokonalé závětří. Největší předností našich zastřešení teras řady CORSO A PERGOLA VENTI jsou průhledné střechy, takže máte stále dostatek světla na terase i v přilehlých místnostech v domě. Naše terasová zastřešení jsou vhodná pro dřevostavby. Jsou certifikovány předním českým výrobcem dřevostaveb pro odbornou montáž bez ztráty záruk na izolace dřevostaveb.

 

Zastřešení terasy Pergola Sky - čtyři roční období  Zastřešení terasy Corso Premium v Liberci  Zastřešení Pergola Sky - Starý Mateřov

 

Získejte reference od sousedů a neváhejte poptat Vaše ideální zastřešení u našich obchodníků. V našich showroomech si můžete zastřešení prohlédnout a vyzkoušet. Naši obchodníci mají několikaleté a bohaté zkušenosti s Vašimi požadavky. Jsou připraveni zodpovědět Vaše dotazy, zastřešení předvést a doporučit Vám nejvhodnější řešení.

 

Showroomy ALUKOV

Naše showroomy naleznete v podnikové prodejně ALUKOV v Orli u Chrudimi nebo v Praze.

Adresa:
ALUKOV a.s.
Orel 18, 538 21 Slatiňany

Kontakt:
Mobil: +420 603 565 510
E-mail: m.prochazka@alukov.cz

Showroom Alukov - Orel u Chrudimi

Adresa:
Showroom ALUKOV
Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8

Kontakt:
Mobil: +420 734 391 529
E-mail: ocpraha@alukov.cz

Showroom Alukov - Praha

Manažer pro Moravu:

Jiří Sůkal, tel.: +420 605 220 333, e-mail: j.sukal@alukov.cz