JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

SOLÁRNÍ KONFERENCE VE FORUM KARLIN

SOLÁRNÍ KONFERENCE VE FORUM KARLIN
Solární konference úvodní obrázek

 

Vážení obchodní partneři,

dovolte nám informovat Vás a zároveň pozvat na osmý ročník etablované konference, která se koná v prostorech FORUM KARLÍN, Praha 8, od 28.-29.5.2024.

Konference SOLÁRNÍ ENERGIE A AKUMULACE V ČR, které se budeme účastnit jako vystavovatelé, si dává za cíl prohloubit informovanost v oblasti energetiky z obnovitelných zdrojů a přenést odbornou diskusi k tématům jako je rezidenční fotovoltaika, růst segmentu středně velkých a velkých solárních elektráren nebo také diskutovat o významu komunitních a komunálních projektů.

 

Alukov jako lídr v oblasti Estetické fotovoltaiky Vám nabídne řešení pro chytrá parkovací stání se solární technologií. Zhodnocení běžných parkovacích míst a jejich přeměna na vícefunkční krytá parkovací stání.  Přijďte navázat obchodní partnerství a zůstaňte v popředí dění. Můžete se společně s našimi odborníky proaktivně zapojit do diskusí o budoucnosti a směřování našeho oboru.     

Během dvoudenní formátu letošní konference Vám nabídneme atraktivní příležitost pro růst obchodního potenciálu a také důležitý prostředek v boji proti klimatické změně a snižování surovinové závislosti.    

Více o konferenci a možnosti zakoupení vstupenky: ZDE

 

Solární konferemce 2024

 

Pro schůzku na konferenci můžete využít kontaktu na našeho specialistu z oblasti Estetické fotovoltaiky, pan Ing. Petr Urválek, tel.:  731 623 475 nebo mail.: p.urvalek@alukov.cz

Ing. Petr Urválek

 

Těšíme se na vaši návštěvu a budoucí spolupráci.

Váš ALUKOV SOLAR tým…