JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Šampioni doporučují ALUKOV

Šampioni doporučují ALUKOV

Příjemné červencové dny jsou jako stvořené ke koupání. Ne jinak je tomu i u našich sousedů na Slovensku.

Navštívili jsme šampiona, mistra Evropy MMA z roku 2010, vítěze turnaje Bellator  Light Heavymeight Championchip z roku 2013 a také zápasníka M – 1 Global. To vše již zvládl dosáhnout bojovník srdcem i tělem Attila Vegh.

Attila se narodil 9. srpna 1985 v Dunajské Stredě, ještě v bývalém Československu.  Vyrůstal v Gabčíkově a zápasit začal od 5 let, kdy přešel na Kempo Karate. Sport a boj je pro Attilu důležitý, dává mu životní sílu, úspěch a také možnosti vytvořit si domov podle svých představ. Pro maximální fyzickou kondici je bezbytný pravidelný a tvrdý trénink, ale také umění se odrelaxovat. Plavání v bazénu dokáže splnit oboje. Aby byla voda vždy vyhřáta na optimální teplotu, pořídil si Attila funkční zastřešení s množstvím dalších výhod.

Desing zastřešení je stejně důležitý a pro Attilu jako znalce dobrého vkusu dvojnásob. Nový domov, který si se svou paní vybudoval si zasloužil pěkný solitér v zahradě. Zastřešení bazénu od firmy ALUKOV splnilo jeho očekávání a požadavky. Důležité pro výběr vhodného zastřešení bylo pro Attilu také bezpečí rodiny. Sám je velkým bojovníkem a sám čelil mnohokrát silnějšímu protivníkovi, kterého ale dokázal porazit. Někdy svou vytrvalostí, taktikou boje, ale někdy sehraje roli I nestřežený okamžik, kdy protivník ztratí ostražitost. Proto dobře ví, co může znamenat náhoda, ať už pozitivní nebo negativní. Zastřešení od společnosti ALUKOV zamezí nežádoucímu a náhodnému pádu v nestřežený moment do bazénu, zejména malých dětí, ale i dalších domácích mazlíčků. Dokonalá relaxace tak může bez obav pokračovat doma na zahradě a bazén se zastřešením perfektně slouží jak k aktivnímu sportu, tak k odpočinku i relaxaci.

Jak Attila relaxuje u bazénu se můžete podívat na následující fotografie. Rádi bychom touto cestou Attilovi ještě jednou poděkovali nejen jako skvělému šampionovi, ale také pozornému hostiteli za skvělou atmosféru a vlídné přijetí v jeho soukromí. Přejeme Attilovi za společnost ALUKOV, ať se mu nadále daří jak v ringu, tak v rodiném kruhu.

 

Attila Végh wikipedia

Végh vs Vémola

 

Váš ALUKOV a.s.

Dotváříme domov…