JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

ROK 2020 SPOLEČNĚ!

ROK 2020 SPOLEČNĚ!

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři a vážení zaměstnanci,

vánoční čas je časem odpočinku, příjemného bilancování a inspirace do nového roku.


 

Doufáme, že jsme Vám, naši milí zákazníci, plnili přání po celý rok na sto procent. S blížícím se koncem roku Vám děkujeme za Vaši přízeň a dosavadní důvěru.  Letos máme mnoho přání. Jedním z nejvroucnějších je, aby Vám teď vyšla i ta nejkouzelnější - přání vánoční. Prožijte svátky zasněžené dobrou náladou, která neodtaje ani v novém roce!

 

Našim obchodním partnerům bychom velice rádi poděkovali za vzájemnou spolupráci v uplynulém roce. Přežili jsme jej a to díky tvrdé práci, kvalitě a kreativitě. Přejeme vám, abyste do nového roku načerpali dostatek síly, která vám pomůže uskutečnit všechna vaše přání. Těším se na příjemnou spolupráci v následujícím roce.

 

Na závěr bychom rádi vyzdvihli naše zaměstnance. Také jim patří velké poděkování za všechnu energii, kreativitu a obětavost, kterou jste vložili do našich projektů. Každý z vás přispěl svým dílem a jsme moc rádi, že můžeme spolupracovat právě s Vámi. Doufáme, že Vás duch Vánoc zastihne v dobrém rozpoložení. Děkujeme za všechnu dobře odvedenou práci!

 

Od 20.12.2019 do 6.1.2020 probíhá celozávodní dovolená. Uzavřené budou showroomy Praha a Orel. Na vaše dotazy odpovíme v co nejkratším možném termínu po návratu z celozávodní dovolené.

Hezké svátky a šťastný nový rok!

Tým ALUKOV a.s.