JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Prezentace solárního programu na The smarter E Europe

Prezentace solárního programu na The smarter E Europe
Mezinárodní veletrh The smarter E Europe

Na veletrhu The smarter E Europe jsme měli možnost prezentovat novinku Carport Solar před významnými odborníky a profesionály z energetického odvětví a dopadlo to nad naše očekávání.

Na veletrhu The smarter E Europe jsme měli možnost prezentovat novinku Carport Solar před významnými odborníky a profesionály z energetického odvětví. Carport Solar zaujal návštěvníky a odbornou veřejnost především robustním, moderním a nadčasovým, na trhu ojedinělým, designem. Zájemci o spolupráci ocenili zejména precizní dílenské zpracování výrobku, promyšlený koncept konstrukce a také variabilitu a individuální řešení nabídky solárních výrobků, které na mnichovské výstavě Alukov team představoval.

 

 The smarter E Europe v Mnichově Návštěvníci obdivovali naši novinku - Carport Solar <Mezinárodní veletrh The smarter E Europe

 

Mnoho z nich ocenilo inovativní přístup, který náš Carport Solar přináší. Ať už jsou to ekologické výhody nebo praktické využití v každodenním životě. Velké díky patří celému týmu za vynikající práci a nasazení, které věnovali vývoji a prezentaci. Carportu Solar. Děkujeme také všem návštěvníkům, kteří se zajímali o naši technologii.

Těšíme se na další ročník veletrhu, který proběhne 19.-21.června 2024 a na kterém představíme naše další inovativní výrobky.

Jen pro informaci: Letošní rok se účastnilo veletrhu The smarter E Europe 2023 v Mnichově rekordní počet firem. Své produkty představilo 2 469 vystavovatelů z 57 zemí. Zúčastnilo se ho více než 106 000 návštěvníků ze 166 zemí.