JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Představujeme nadčasový model zastřešení teras

Představujeme nadčasový model zastřešení teras
Alukov představuje nové tepelně izolační posuvné zastřešení terasy CORSO Thermo

Dlouho žádaný, vysoce tepelně izolační model posuvného zastřešení teras je na světě. Technici společnosti ALUKOV a.s. vytvořili nejvyšší model zastřešení CORSO Thermo. 

Společnost ALUKOV a.s. se od 29. 4. do 10. 5. 2015 účastní ve Francii výstavy Foire de Paris. Na naší rozsáhlé expozici jsme za velkého zájmu profesionální i laické veřejnosti představili další generaci řady zastřešení CORSO - první posuvné tepelně izolační zastřešení CORSO THERMO. Uživatelům poskytuje, jak samotný název napovídá, výjimečný komfort v podobě dalšího snížení tepelných ztrát, úchvatném panoramatickém výhledu skrze maximalistické skleněné tabule, výrazném snížení pronikání hluku do zastřešení a zvýšení zabezpečení proti rozbití výhledových skel.


Uvedením modelu CORSO THERMO do reálného života potvrzuje společnost ALUKOV a.s. výrazný technologický náskok před jinými výrobci a dokazuje, že jeho výrobky patří k absolutní světové špičce v oblasti zastřešování. Díky unikátním technickým zdokonalením už nejde jen o sci-fi v zastřešování teras, ale podařilo se nám sny a představy uvést do reálného výrobku a posunout tak vývojové i technické hranice zastřešování na samotný kraj současných možností.

České veřejnosti představíme CORSO THERMO na pražském veletrhu FOR ARCH v září tohoto roku.