JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

PRÁZDNINOVÉ MĚSÍCE V ALUKOVU…

PRÁZDNINOVÉ MĚSÍCE V ALUKOVU…
Novinka celozávodní dovolená 2023

Vážení zákazníci,

nadcházející léto využijeme pro vylepšení podoby našeho pražského showroomu, aby byl pro Vás výběr zastřešení ještě příjemnější a pohodlnější. Vaše nároky a požadavky na precizní zpracování, bezúdržbovost. dlouhou životnost, estetiku, ale také funkčnost našich zastřešení jsou pro nás stále aktuální a držíme pro Vás v tomto směru i nadále vysoký standard. Udržujeme moderní trendy, které aplikujeme do našich výrobků, a proto jsme pro Vás připravili celou řadu solárních zastřešení, např. CARPORT SOLAR nebo PERGOLU SOLAR. Tato zastřešení ocení zejména zákazníci vyhledávající ekologické a alternativní zdroje energie, energetické úspory a udržitelné výrobky. Pomohou Vám recyklovat dešťovou vodu, poskytnou Vám potřebný stín a designově podpoří architekturu domu nebo zahrady. Také Vám v tomto roce nabízíme nová, konstrukčně i designově nadčasová parkovací krytá stání pro osobní automobily a obytné vozy pod názvem CARPORT CAMPER. Všechna zastřešení Vám jako již více než 27 let ZDARMA zaměříme, vyrobíme na míru dle Vašich požadavků a provedeme odbornou montáž na místě.    

Nyní si Vás dovolíme seznámit s časovým harmonogramem a prázdninovým provozem našich showroomů a výrobních závodů:

REKONSTRUKCE SHOWROOMU PRAHA proběhne v termínu od 13.7 do 31.8

Využijte zbývajících dní do začátku rekonstrukce k jeho návštěvě.

 

CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ proběhne v termínu:

31.7. – 11.8.2023

Showroom v Orli u Chrudimi zůstává po dobu celozávodní dovolené otevřený každý všední den od 8:00- 17:00 hodin. Před plánovanou návštěvou nás prosím kontaktujte na telefonu: 734 398 233.

V průběhu celozávodní dovolené budou uzavřeny výrobní areály OREL a KOČÍ.  V případě naléhavých servisních zásahů prosím využijte tel.: 602 439 224 pan Šťovíček 

Po ukončení dovolené Vám budou naši obchodní specialisté opět k dispozici. 

Z pohodlí domova můžete využít virtuální prohlídky našeho showroomu v Orli. ZDE 

Sledujte nás na sociálních sítích, kde Vás budeme aktuálně informovat o případné další úpravě otvírací doby.  

Přejeme Vám odpočinkovou dovolenou a těšíme se opět na shledání s Vámi.

ALUKOV a.s.

DOTVÁŔÍME DOMOV…