JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

POOLDECK – EXTRA PROSTOR VE VAŠÍ ZAHRADĚ

POOLDECK – EXTRA PROSTOR VE VAŠÍ ZAHRADĚ
Otevřené pochozí zastřešení Pool Deck

Další novinku, kterou jsme pro Vás v našem VAV centru ( Výzkumné a vývojové centrum spol. ALUKOV) na letošní rok připravili, je plochá posuvná terasa POOLDECK. Je ideální volbou pro svou kombinaci funkčnosti a estetiky. Pojízdnou terasu můžete snadno a během chvilky transformovat z terasy na zastřešení bazénu a opačně. Tím zvýšíte využitelnost bazénové oblasti a zároveň zvýšíte bezpečnost a zajistíte si úsporné benefity. To znamená, že ušetříte prostor na zahradě, kdy z plochy bazénu vytvoříte pohodlný prostor terasy a naopak terasu můžete odsunout a využít bazén naplno kdykoli budete chtít.

Pokud máte omezený vnější prostor zahrady, je POOLDECK pro Vás ideálním řešením. POOLDECK je bazén a terasa v jednom.

 

Posuvná terasa zároveň zabezpečí Váš bazén proti nechtěnému pádu nebo spadu nečistot do vody-

POOLDECK funguje zároveň jako izolační vrstva, která pomáhá udržet teplotu vody v bazénu, čímž snižuje energetické nároky na její ohřev.

Konstrukce, ze kterého je POOLDECK vyroben jsou výlučně odolné a vydrží různé povětrnostní podmínky. POOLDECK je kombinovatelný s různými druhy exotických dřev nebo WPC teras.

Údržba je relativně jednoduchá, obvykle stačí pravidelné čištění a kontrola mechanických částí pojezdu, aby byla zajištěno hladké fungování systému.

POOLDECK je vhodný pro jakýkoli typ nemovitosti kde chcete využít výhody bazénu s minimem údržby a bezpečnosti.

 

 

Pokud dáváte přednost nízkým, středně vysokým nebo vysokým zastřešením, rádi Vám vyjdeme vstříc. Vyrábíme a montujeme více než 40 modelů bazénových zastřešení.

Navštivte naše showroomy v Praze a Orli u Chrudimi nebo z pohodlí domova virtuální showroom.

Jste vítaní. Váš Alukov tým….