JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Tradice PIT STOP pokračuje, nově u cyklistů!

Tradice PIT STOP pokračuje, nově u cyklistů!
Nabíjecí stanice pro elektrokola od Alukovu

Vytvořili jsme PIT STOP, moderní, multifunkční zastávkové odpočivadlo pro efektivní rozvoj cykloturistiky ve Vašem regionu. PIT STOP je vybaven relaxační zónou, stojany na kola a také informačními panely. Důležitým prvkem je multifunkční stanice umožňující nabíjení současně až pěti kol, dále disponuje sadou nářadí na opravy kol, kompresorem, USB nabíječkami a zásuvkami na 220 V. Dostatečné energetické krytí celého sytému zajišťují fotovoltaické panely instalované ve střeše. PIT STOP je poháněn nejčistší energií – sluncem. Je bezúdržbový a provoz je téměř s nulovými provozními náklady. Dostatek slunečního světla lze docílit výběrem varianty sklonu střechy, natočené do nejvýhodnější pozice vůči slunci. 

 

 

Konstrukce je z kvalitních hliníkových profilů opatřených povrchovou úpravou v komaxitové barvě. Dřevěné prvky jsou ošetřeny ochranným nátěrem. Celkový design PIT STOPu je zajímavý pro jeho instalaci ve městě, ale také v přírodě. Své uplatnění nalezne pro milovníky e-cyklistiky jako dobíjecí stanice před moderními kancelářskými a bytovými komplexy. Rozšiřte pohodlí a zatraktivněte cyklotrasy ebikerům, kteří se k Vám budou rádi vracet. 

 

 

Díky vysoké přidané hodnotě a poskytnutému komfortu všem uživatelům nalezne PIT STOP uplatnění všude tam, kam se s elektrokolem dostanete. 

Více na www.ebike-pitstop.com