JIŽ 28 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

PF 2024

PF 2024

Vážení zákazníci, obchodní přátelé, zaměstnanci,

blížící se konec roku nám přináší příležitost se zastavit, přerušit shon každodenního života a věnovat pár okamžiků k zamyšlení nad uplynulým rokem. Pro ALUKOV byl rok 2023 rokem složitějším, nicméně stále výhledově pozitivním. Vaše podpora a úsilí nám umožnilo udržet pozici lídra v oboru a udrželi jsme také krok s nejnovějšími trendy. Vytvořili jsme a vstoupili do nového odvětví Estetické fotovoltaiky.

Ověřili jsme si, že naše výrobky jsou stále v souladu s nejvyššími standardy kvality a díky zpětným vazbám a spolupráci jsme mohli přinášet do oboru a také do výrobků nové inovace. Mezi novinkami pro rok 2024 jsou nové modely nízkých zastřešení PARADE a PARADE LOW, podkolejnicový žlab k hospodárnému nakládání s dešťovou vodou nebo se můžete těšit na nový typ harmonikových dveří u podchozích modelů bazénových zastřešení.    

Jsme hrdí na naši společenskou odpovědnost a společně jsme tento rok přispěli k několika charitativním projektům.

S blížícím se novým rokem přichází čas plný nových příležitostí. Výzev a také naděje. Chceme poděkovat za vaši důvěru a loajalitu, kterou nám věnujete. Naše společnost si velmi váží Vaší podpory a těšíme se na spolupráci v nadcházejícím roce.

těšíme se na spolupráci v nadcházejícím roce.

 

 

Přejeme Vám pevné zdraví, klidné a radostné Vánoce, naplněné láskou a teplem rodiny.

Váš ALUKOV, DOTVÁŘÍME DOMOV…