JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

PARADE / PARADE LOW - ELEGANTNÍ „FRANCIE“ NA VAŚÍ ZAHRADĚ

PARADE /  PARADE LOW - ELEGANTNÍ „FRANCIE“ NA VAŚÍ ZAHRADĚ
Zastřešení bazénu Parade Low u spokojeného zákazníka

Vážení zákazníci,

představujeme Vám naši novinku v sortimentu - inovativní bazénové zastřešení, které kombinuje funkčnost, estetiku, dlouhodobou trvanlivost a hlavně skvělý poměr užitných vlastností zastřešení a ceny.

Zastřešení PARADE a jeho nízká varianta PARADE LOW jsou navrženy tak, aby odpovídaly nejrůznějším typům a velikostem bazénů.

Svůj název zastřešení získalo z francouzského PARADE, kde je toto slovo vnímáno, mimo obecný termín pro slavnostní průvod, také jako způsob presentace úspěchu dosaženého v oboru – pro nás bazénářského, ale název může být také vnímán v kontextu obranného manévru a ochrany.  Opět v našem oboru tedy jako ochrana bazénu a jeho uživatelů. Věříme, že název u Vás vzbudí sympatie, stejně jako zastřešení samotné.     

Díky svému designu a technickým řešením se stává vkusným a zároveň nenápadným doplňkem každé zahrady. Teleskopické zastřešení má stabilní, ale odlehčenou konstrukci, která umožňuje velmi snadný posun všech jeho částí.

 

Zastřešení PARADE/PARADE LOW se vyznačuje klíčovými vlastnostmi:

  1. Vysoce odolné materiály - používáme polykarbonát a hliníkové konstrukce, které zajišťují vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a UV záření.
  2. Energetická účinnost - naše zastřešení výrazně snižuje potřebu ohřívání bazénu, což šetří energii a finanční náklady.
  3. Bezpečnost - zastřešení brání vstupu nečistot a listí do bazénu a zároveň zvyšuje bezpečnost, protože zabraňuje nechtěnému pádu dětí a domácích zvířat.
  4. Snadná manipulace - díky odolné a kvalitní mechanice pojezdového systému je zastřešení posunováno po plochých pochozích kolejnicích odsunuto nebo částečně otevřeno, podle aktuální potřeby uživatele.
  5. Estetický design – je vhodný pro moderní i tradiční styl, doplňuje architekturu vašeho domu a zahrady

 

Věříme, že naše novinkové bazénové zastřešení nejenže zlepší funkčnost vaší bazénové sezony, ochrání bazén po dobu zimních měsíců, ale stane se i elegantním doplňkem vaší zahrady. Nabízíme detailní poradenství a plnou servisní podporu pro zajištění maximální spokojenosti Vás – našich zákazníků.

Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo přímo kontaktujte naše obchodní specialisty z prodejní oddělení.

K dispozici jsou také naše showroomy v Praze a Orli u Chrudimi.

Těšíme se na vaši návštěvu a dotazy.

 

Váš Alukov tým…

 

NAVŠTIVTE NÁS V NAŠICH SHOWROOMECH

Showroom Orel u Chrudimi

Adresa:
Orel 18, 538 21 Slatiňany

Otevírací doba:

Pondělí - pátek 8:00 – 17:00 hodin

Kontakt:
Martin Procházka
Mobil: +420 603 565 510
E-mail: m.prochazka@alukov.cz 

Showroom Praha

Adresa:
Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8

Otevírací doba:

Pondělí - pátek 10:00 – 18:00 hodin

Kontakt:
Marek Mozga
Mobil: +420 734 391 529
E-mail: m.mozga@alukov.cz  

Sledujte nás na sociálních sítích