JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

OTEVŘENÍ NOVÉHO VÝZKUMNÉHO A VÝVOJOVÉHO CENTRA V AREÁLU ALUKOV A.S., VALNÁ HROMADA IPC TEAM

OTEVŘENÍ NOVÉHO VÝZKUMNÉHO A VÝVOJOVÉHO CENTRA V AREÁLU ALUKOV A.S., VALNÁ HROMADA IPC TEAM
Slavnostní otevření výzkumného centra

V areálu společnosti Alukov a.s. bylo ve čtvrtek 22.6.2017 slavnostně otevřeno Výzkumné a vývojové centrum postavené za přispění evropských dotačních fondů. 

Slavnostní otevření výzkumného centra se konalo současně s valnou hromadou sdružení IPC Teamu, jehož je Alukov a.s. zakládajícím členem. Pozvání přijalo více než 10 delegátů jednotlivých členských zemí, mimo jiné přijeli zástupci Rakouska, Slovenska, Maďarska, Polska, Švýcarska, dále zástupci z Islandu a Číny, ale také z Itálie a Francie. V současné době tvoří celou skupinu IPC Teamu více než 40 zastoupení v rámci celého světa a roční obrat celé skupiny Alukov se blíží jedné miliardě korun českých. Během dvoudenního summitu došlo k výměně obchodních i marketingových zkušeností i poznatků z jednotlivých regionů. Náročné pracovní dny byly zakončeny doprovodným historickým programem na hradě KOST, kde také probíhal již neformální společenský večer.

Přejeme všem mnoho sil do nových pracovních úkolů, ale také aby se dařilo v nové Vývojové hale posouvat hranice moderních zastřešení s důrazem na potřeby a vkus našich zákazníků.

 

Váš ALUKOV a.s.

DOTVÁŘÍME DOMOV …