JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Vyberte si zastřešení pohodlně – v našem virtuálním showroomu a za zvýhodněné ceny.

Vyberte si zastřešení pohodlně – v našem virtuálním showroomu a za zvýhodněné ceny.
Novinka pro virtuální showroom Logo

Máme pro Vás skvělou zprávu! Nestihli jste ZVÝHODNĚNÉ CENY během Dnů otevřených dveří? Nevadí! Využijte další možnosti. Právě pro Vás nyní otevíráme náš VIRTUÁLNÍ SHOWROOM.

V pohodlí Vašeho domova se můžete v naší aplikaci seznámit s naší nabídkou bazénových a terasových zastřešení. Až si vyberete, můžete si přijet osobně zastřešení vyzkoušet do reálného showroomu. A my Vám za odměnu ještě stále garantujeme ZVÝHODNĚNÉ CENY.  A co v našem virtuálním showroomu uvidíte?  Můžete si zde prohlédnout novinková i tradiční, bazénová i terasová zastřešení. Téměř jako byste byli osobně na našem showroomu, ale s výhodou, protože je zde neomezená otvírací doba. Zastřešení si můžete prohlížet jak dlouho a kdykoli chcete. Navíc obdržíte ke každému vystavenému modelu potřebné informace. Prozkoumejte vlastnosti zastřešení a jejich design.

 

Ať již navštívíte virtuální nebo reálný showroom, nabídneme Vám moderní a vyhledávaná nízká bazénová zastřešení např. VIVA. TERRA, CHAMPION nebo ekonomizované zastřešení řady AZURE. Seznamte se s prostorově velkorysým podchozím modelem zastřešení OLYMPIC nebo OMEGA. Pro zastřešení vířivek je určen typ SPA DOME ORLANDO. Pokud hledáte terasová zastřešení a bioklimatické pergoly, v našem virtuálním showroomu jste zaručeně správně. Vybrat a prohlédnout si můžete multifunkční pergolu s otvíravou střechou PERGOLA VENTI nebo s pevnou střechou ALUKOV PERGOLA. Solitérní terasové nebo zahradní PERGOLA SPA je určena pro nejnáročnější klientelu. Je skvělou příležitostí luxusního relaxačního centra kdekoli na zahradě nebo u domu s efektivními a designovými bočními slunolamy. Příznivce terasového života nadchne také teleskopické zastřešení terasy CORSO, u kterých odsunete stranou celé díly včetně střechy a terasa se naplno otevře okolní zahradě. Nespěchejte, projděte se po našem virtuálním showroomu kdykoli chcete, vychutnejte si představu, jaké zastřešení by se Vám nejvíce líbilo a ladilo s vaším domem či zahradou. Podělte se se svým objevem nejbližším, přátelům nebo známým. Určitě je nadchnete a prozkoumáte další část virtuálního showroomu společně.  

 

Procházení showroomu je velmi jednoduché. Pro volný pohyb stačí kliknutím označit místo, kam se chcete přesunout. Pokud již víte, jaké zastřešení vás zajímá, můžete si ho jednoduše vyhledat pomocí lupy v levé horní části obrazovky. Jednotlivá zastřešení si můžete i přeměřit za použití metru vlevo dole. Chcete-li se dozvědět o zastřešení bližší informace, klikněte na barevnou ikonku, kterým je zastřešení označeno. Užijte si prohlídku a v případě jakýchkoli dotazů, nás neváhejte kontaktovat nebo vyplnit nezávaznou poptávku na našich stránkách.

Pokud jste si vychutnali virtuální prohlídku, a přesto Vám to nestačí, přijeďte si zastřešení prohlédnout osobně. Rádi Vás uvidíme a poradíme. Domluvte si schůzku s našimi odborníky v showroomu v Orli u Chrudimi nebo Praze – Karlíně. 

 

KONTAKTY A ADRESY NAŠICH SHOWROOMŮ

Showroom Orel u Chrudimi

Adresa:
Orel 18, 538 21 Slatiňany

Kontakt:
MARTIN PROCHÁZKA
Mobil: +420 603 565 510
E-mail: m.prochazka@alukov.cz

Showroom Praha

Adresa:
Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8

Kontakt:
MAREK MOZGA
Mobil: +420 734 391 529
E-mail: m.mozga@alukov.cz 

Váš ALUKOV

DOTVÁŘÍME DOMOV…