JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

Novinkový CARPORT SOLAR SOLID cenově vítězí

Novinkový CARPORT SOLAR SOLID cenově vítězí
Carport Solar Solid Double - Pro dvě auta

 

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám nabídli NOVINKU v našem portfoliu solárních, chytrých parkovacích míst. CARPORT SOLAR SOLID měl počátkem léta svou úspěšnou premiéru na veletrhu v Mnichově. Zaujal nejen svým designem, ale také výkonem, funkčními vlastnostmi a hlavně cenou

Zároveň vám zde poskytneme informace o rozdílu mezi původním výrobkem CARPORT SOLAR PREMIUM.  Oba výrobky se liší kvalitou a cenou, ačkoli si oba zachovávají maximální funkční výhody, výkon, nadčasový design a také skvělé konstrukční vlastnosti.

Carport Solar Solid je navržen jako variabilní systém pro použití rámečkových solárních panelů různých velikostí od různých výrobců. Rámečkové solární panely si můžete individuálně zakoupit a my Vám konstrukci přizpůsobíme na míru. Konstrukční vlastnosti umožňují solitérní umístění nebo montáž na stěnu domu. 

  • 6-15 FV panelů CS SOLID Vám vyrobí energii pro ujetí až 15.000 km elektromobilem.
  • Rozšíření výkonu domácí nebo firemní FV elektrárny.
  • Kvalitní antracitový povrch nebo možnost individuální barvy profilů.
  • Rozměr na míru dodaných nebo vlastních rámečkových FV panelů.

 

 

Při volbě vhodného řešení pro Vaše parkovací místo zvažte své požadavky a preferovaný rozpočet. Obě varianty výrobků jsou navrženy s cílem nabídnout Vám širší výběr možností a uspokojit rozdílné potřeby a preference.

Ať se již rozhodnete pro jakýkoli typ Solárního Carportu z naší produkce, rádi Vás přesvědčíme, že jsou oba výrobky vyrobeny z prvotřídních materiálů a nabízejí vynikající výkon a dlouhou životnost. Jsou navrženy tak, aby uspokojily náročné zákazníky očekávající špičkovou kvalitu.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace pro rozhodování, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme veškerou podporu při výběru a zároveň si Vás dovolíme pozvat do našich showroomů, kde Vám Carport Solar předvedeme v reálném provedení.

 

Váš ALUKOV SOLAR tým…

 

NAVŠTIVTE NÁS V NAŠICH SHOWROOMECH

Showroom Orel u Chrudimi

Adresa:
Orel 18, 538 21 Slatiňany

Otevírací doba:

Pondělí - pátek 8:00 – 17:00 hodin

Kontakt:
Martin Procházka
Mobil: +420 603 565 510
E-mail: m.prochazka@alukov.cz 

Showroom Praha

Adresa:
Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8

Otevírací doba:

Pondělí - pátek 10:00 – 18:00 hodin

Kontakt:
Marek Mozga
Mobil: +420 734 391 529
E-mail: m.mozga@alukov.cz