JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

NOVĚ OTEVŘENÝ SHOWROOM, PŘÍZNIVÉ PODZIMNÍ CENY

NOVĚ OTEVŘENÝ SHOWROOM, PŘÍZNIVÉ PODZIMNÍ CENY
Nový showroom Praha

Spojte se s námi a objevte nejnovější a nejmodernější výrobky z oblasti solárních i bazénových zastřešení a také pergol, které jsme pro Vás připravili v nově vybaveném showroomu v Praze Karlíně. Přijďte si pro výhodné podzimní ceny a krátké dodací termíny.

 Náš inspirativní showroom nese vizi, poskytnout Vám jedinečný prostor, kde se setkávají technologie, estetika a funkcionalita. Každý výrobek nese razítko kvality a inovace, za kterou stojí společnost ALUKOV a její lidé. 

Showroom Praha po rekonstrukci Vítejte v pražském showroomu Alukovu Pergola Venti v pražském showroomu

 

Ke své prohlídce si můžete zvolit showroom v Praze, ale také showroom v areálu výrobního závodu Orel u Chrudimi, kde na rozloze 1000 m2 budete mít zároveň skvělou příležitost pro setkání s naším týmem odborníků, prohlídku našich zastřešení a diskusi nad variantami Vašeho projektu. Zodpovíme Vám technické dotazy, poradíme s výběrem modelu nejvhodnějšího zastřešení a pomůžeme Vám s časovým plánováním anebo doplněním stavební dokumentace. 

Pohled na showroom v Orli u Chrudimi Vítejte v pražském showroomu Alukovu Showroom v Orli si můžete prohlédnout i virtuálně

 

Nabídneme Vám také podobu virtuálního showroomu, který můžete navštívit kdykoli budete mít čas a chuť. VIRTUÁLNÍ SHOWROOM. Procházení showroomu je velmi jednoduché. Pro volný pohyb stačí kliknutím označit místo, kam se chcete přesunout. Pokud již víte, jaké zastřešení vás zajímá, můžete si ho jednoduše vyhledat pomocí lupy v levé horní části obrazovky. Jednotlivá zastřešení si můžete i přeměřit za použití metru vlevo dole. Chcete-li se dozvědět o zastřešení bližší informace, klikněte na barevnou ikonku, kterým je zastřešení označeno. V případě jakýchkoli dotazů, nás neváhejte kontaktovat nebo vyplnit nezávaznou poptávku na našich stránkách nebo nás nejlépe navštivte osobně. 

Před vlastní návštěvou showroomu doporučujeme domluvit si schůzku a reservovat si parkovací místo u našich odborníků. 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

JAK A KDY K NÁM?

Showroom Orel u Chrudimi

Adresa:
Orel 18, 538 21 Slatiňany

Otevírací doba:

Pondělí - pátek 8:00 – 17:00 hodin

Kontakt:
MARTIN PROCHÁZKA
Mobil: +420 603 565 510
E-mail: m.prochazka@alukov.cz 

Showroom Praha

Adresa:
Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8

Otevírací doba:

Pondělí - pátek10:00 – 18:00 hodin

Kontakt:
MAREK MOZGA
Mobil: +420 734 391 529
E-mail: m.mozga@alukov.cz  

Sledujte nás na sociálních sítích