JIŽ 29 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU
Menu
 

NEJVÝHODNĚJŠÍ NOVOROČNÍ CENY

NEJVÝHODNĚJŠÍ NOVOROČNÍ CENY
Zastřešení bazénů Alukov

Vážení zákazníci,

vítáme Vás v novém roce 2019 a hned od počátku roku máme pro Vás připravenou NOVOROČNÍ AKCI se skvělými bonusy na bazénová i terasová zastřešení.

V bonusovém režimu je zahrnuto jak velmi žádané a oblíbené zastřešení AZURE, tak i novinkové terasové zastřešení s pevnou střechou ALUKOV PERGOLA.

Akce je časově limitovaná a čím dříve si zastřešení zakoupíte, tím nižší cenu obdržíte. Každým dalším dnem se cena zvyšuje zpět k ceníkové ceně. Pokud si pospíšíte, každý den pro Vás tedy bude znamenat ušetřené peníze.  

Zimní období je ideální pro nákup zastřešení vzhledem k možnostem si na našich showroomech v Praze a v Orli u Chrudimi vše v klidu prohlédnout a nechat si poradit, který typ je pro Vás ideální. V nabídce pro Vás máme připraveno více než 30 typů bazénových zastřešení. U terasových zastřešení si můžete vybrat tvar střechy i barvu profilů, která bude vyhovovat Vašemu vkusu i domu a také bude splňovat Vaše očekávání z hlediska využívání. Nabízíme celou řadu zastřešení s posuvnou střechou CORSO nebo s pevnou střechou ALUKOV PERGOLA. U nás si opravdu vybere každý.

Zastřešením chráníte svůj bazén nebo terasu před přívaly sněhu i deště nebo proti nechtěnému pádu do bazénu.

Naše zastřešení se vyznačují dokonalostí  provedení, pevnou konstrukcí certifikovanou na sněhovou zátěž a sílu větru a také poskytujeme nadstandardní  servis i mnohaleté záruky. Zastřešení ALUKOV jsou jednoznačně nejlepší volbou pro dlouhou životnost a bezproblémovost během celé doby užívání. Údržba našich zastřešení je velmi jednoduchá a zazimování bazénu dokonalé.

Pro poptávku ceny pište ZDE, nebo volejte:

Martin Chlup, tel.: +420 603 565 510 Neváhejte už  ani den, využijte NOVOROČNÍ AKCI.

ALUKOV a.s.

Dotváříme domov…